Jump to content

Jeep Grand Cherokee. 4l. 94g. ātrumkārba.

gacus
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki! Man problēma ar ātrumkārbu- 2 dienas atpakaļ aiegādājos šo auto un kamēr dzinējs un kārba ir auksti tikmēr var nedaudz pabraukt gan uz priekšu gan atpakaļ, bet līdzko uzsilst tā stop, neslēdzās neviens pārnesums un nekust nevienu mm uz priekšu ne atpakaļ, eļļa ir līdz max atzīmei.

Šodien uzbraucu uz estikādi un noņēmu kārbai vāku un konstatēju ka vāka dibenā ir nedaudz nelielas detaļiņas un magnets bij aplipis ar nelielām metāliskām atlūzām un eļļa pašā vāka dibenā bija bieza un ar sīku skaidiņu piejaukumu. Filtrs arī bij diezgan piedzīts pilns itsevišķi augšpusē. Iespejams ka iepriekšējā saimniece nekad nebij eļļu mainijusi un tapēc tur gadu gaitā šitas viss sakrājās?

Ko man tagad darīt, mainīt eļļu, filtru un provēt braukt vai jāmaina kārba?

Paldies!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ceru, ka jautjums par automātu?

Ja patiešām ir tā kā apraksti, tad kārbai nav spiediena un tā rezultātā beigušān paketes.

Vari jau pēdējo cerību izkliedēt ar eļļas un filtra nomaiņu, bet visdrīzāk bez autoķirurgaķirurga neiztikt.

Es neieteiktu RAAP un Raimondu, kas krutais Cēsu kārbu centrs (no savas pieredzes ilgi un nekvalitatīvi).

Es ieteiktu Viktoru, kurš agrāk Jelgavas ielā bija. Tagad Mazā Cepļa ielā, ja pēc kartes.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...