Jump to content

Chrysler Vision lukturi

garfilds182
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Interesē Chrysler Vision 95.gada priekšējie lukturi. Ar tuvajiem un tālajiem atsevišķi. Bet nu lukturi novecuma palikuši nedaudz matēti un reflektori zaudējuši savu spīdumu. Līdz ar to pa nakti nu jau braukt ir bīstami. Jautājums,kur var tādus iegādāties? Ebay tādus nepiedāvā,tikai tuvos un tālos kopā. Varbūt ir kādi tuninga lukturi? Kas spiež labāk.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man ir Eiropas versija. Jā man ir stikla lukturi. Bišku tomēr ir palikuši tādi matēti,bet galvenā vaina jau ir reflektoros. Jo viņi vnk ir palikuši nespīdīgi. Un kur varētu iegādāties tos lukturus? Un man vēl viens jautājums. Vai manam Vision tuvie ar tālajiem jādeg kopā vai acevišķi? Jo man taču ir divu daļu lukturis. A man tuvie izslēdzas,kad ieslēdzas tālie.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ok! Bet sliecos uz to,ka laikam likšu tomēr tos USA variantus. Biju CSDD un man pateica,ja mašīna ir ievesta līdz 2004.gada 1.jūlijam.tad nav vajadzīga nekāda lukturu pārbūve un E marķējumiem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ok! Bet sliecos uz to,ka laikam likšu tomēr tos USA variantus. Biju CSDD un man pateica,ja mašīna ir ievesta līdz 2004.gada 1.jūlijam.tad nav vajadzīga nekāda lukturu pārbūve un E marķējumiem.

Viņi nav tevi sapratuši - uz TA skatās tieši te aprunāto variantu. par pārbūvi-tas ir domāts no ASV ievestajiem auto, nevis to EU analogiem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ziniet,kas pa lietu! Pēc VIN man auto nemaz nav Chrysler Vision,bet gan Eagle Vision. Un cik mēs secinājām,tad auto ir no Kalifornijas,jo kārbai ir dubultā dzesēšana un atgāžu man vnk praktiski nav. Ejot vakar tehnisko čali nevarēja saprast kāpēc nav CO2. Čalis stāc pie kompa un paskatās uz mani pēc tam uz kompja un,tad prasa man vai man vispār auto ir piedarbināts. Nu karoče pa lukturiem runājot.Līdz ar to sanāk,ka es varu lietot USA lukturus. Kāpēc viņš ir pāreģistrēts ievedot Eiropā ar citu nosaukumu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu nav jau tik traki šķunēti. :D Tie taču orģinālie,tikai tuvie un tālie kopā. Vai tad var dabūt arī kaut kādus,tur ķūnētus? Kā piemēram ar lēcām vai LED? Kāut kā ebay nemaniju! Un vēl sakarā ar lukturiem. Miglinieki man liekas der no Chrysler Voyager 96-00.gadam. Kā tur ir? Un vai ir vērts likt tos saucamos xenonus? Noskatijos baltā krāsā,jo tie zilie nu tā!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Būs man tomēr ksenons jāliek papildlukturos. Nu ne jau braukšanai, bet ksenonistu audzināšanai. :D

Tagad ir arī LED lielo lamu spuldžu vietā. Ir kāds iemēģinājis?

Man ar Voyagers Pymoth par Crysler nolamāts tehpasē. Tad nezinātāji dokumentus laikam rakstīja, un lika kas lec automātiski ārā programmā. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Eksperimentāju ar LED...kā galvenie lukturi galīgi garām, jo reflektori nav paredzēti šādām spuldzēm un stara kūlis ir galīgi garām...gaiša pļeka priekšā un viss. Ar jaudīgajām (10W) diodēm uz radiatoriem ir derīga kā darba gaisma kravas kastē piekapiem vai furgonos. Internetā piedāvā dažādus variantus H1, H7 un pat H4 aizvietotājus, bet tie nekam neder...nav pat sertificēti lietošanai satiksmē un der tikai kā dekors tjūninga izstādēm. Dienas gaita, gabarīti, aizmugures lukturi - tur ir ok. Manam T&C aizmugurē ir tikai LEDi - pat uz pagriezieniem - ir OK.

to Bumbieris - kļūdainais ieraksts ir viegli labojams. Jāiebrauc CSDD numuru salīdzināšanā, jāpasaka problēma un reģistrācijas apliecība tiks nomainīta bez maksas. Protams, ja tava auto VIN koda 2. simbols ir P.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...