Jump to content

kasko


maruta
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Man patīka šī gada Baltas kasko piedāvājums. Komplektā nāk LAMB palīdzība uz ceļa kas aptver visu eiropu. Par savu 2003g auto saamaksāju 230 ls. Sanāca ievērojami lētāk nekā pagājušo gadu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Cenas iet uz leju un kā vēl. Ja iepriekš KASKO autiņam bija ap 500 - 600 LVL, tad šogad noformēju KASKO par 370 :) Auto ir pietiekoši nemīlēts no apdrošinātāju vidus dēļ tā, ka šeit rets un viņu uztverē var būt lielas problēmas ar detaļām.

Ja ir interese varu aizmest uz PM sava brokera numuru.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kasko tagad ir baigi lēts (salīdzinoši kāds bija pirms gadiem diviem). bet ne jau tas pats lētākais arī būs tas labākais. vienīgais tāds lēts un labs varbūt ir letakpasam.lv. internetā vispār lētāks ir gan kasko,gan octa. skaties, lai nevelk gumiju ar atlīdzibu izmaksu!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paskatījos, neko tādu sliktu tur neizlasīju, pat drīzāk labu. Nu kaut vai šis - " Mūsu cenas ir zemākas arī tāpēc, ka auto remonts pēc negadījuma tiek veikts mūsu partneru auto servisos, kuri, izmantojot mūsu programnodrošinājumu, paši sagatavo visu nepieciešamo informāciju apdrošināšanas atlīdzības lēmuma pieņemšanai un iesūta to mūsu apdrošināšanas datubāzē. "

Nu protams, ka specifiskos auto viņi nevar apdrošināt caur internetu, tā tomēr ir pavisam cita kategorija. Man pašam crysler pacifica.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pacificu arī tur neapdrošināsi... motors par lielu, ja nekļūdos.

Runājot par servisiem, tad man tas, ka nevaru izvēlēties savu servisu liekas mīnuss, jo tomēr tā kā katram ir savs ģimenes ārsts, tad katram auto ir savs mehāņiķis... līdz ar to nemīlu servisus, kuros par kvalitāti nav pārliecības.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es jau vairāk kā piecus gadus izmantoju BTA. Varbūt nav tas lētākais,bet nav arī dārgs! Nav problēmu, kantori kātrā Latvijas nostūrī ,lai ar kur sanāk negadījumi! Cik ir bijušas ķibeles,viss tiek apmaksāts un saremontēts kā nākas! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pazīstamais pacificu apdrošināja tur,viss ok.

Tur ir pieejams servisu saraksts, ir autofavorīts (pats esmu klients). Sapratu, ka var izvēlēties arī pats savu servisu, viņi tikai piedāvā sa'vejos, jo tā lētāk un ātrāk. Atlīdzību arī var pieteikt pa tasino sadarbības servisā, tas labi.

Par BTA daudz kas slikts dzirdēts, ka neizmaksā atlīdzības, utt. bet man bija uz 3 mēn. nebija nekāda vaina.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

No 15.09.09 bonus klases apvienosies automātiski...

Pačekoju savus datus - man uzlabojas pa divām kategorijām - tas priecē!

Šeku reku Letas ziņa par šo tēmu...

Autoīpašnieki jauno "bonus malus" riska klasi var uzzināt LTAB mājaslapā

Publicēta: 10:36 27.08.2009.

Rīga, 27.aug., LETA. No šodienas autoīpašnieki savu "bonus malus" riska klasi var uzzināt Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) mājaslapā.

Kā aģentūru LETA informēja birojā, LTAB mājaslapā ir ievietots speciāls kalkulators.

Ņemot vērā autovadītāju ierosinājumus un nepieciešamību vienkāršot transportlīdzekļu klašu apvienošanu un pārcelšanu, no šā gada 15.septembra risku izvērtēšanas sistēma "bonus malus" pilnībā darbosies automātiski.

Izmaiņu rezultātā transportlīdzekļu īpašniekiem vairs nevajadzēs rakstīt iesniegumu apdrošinātājiem par riska klašu apvienošanu vai pārcelšanu, kas turpmāk notiks automātiski. Turklāt viena īpašnieka vairākiem vienas kategorijas transportlīdzekļiem būs viena un tā pati riska klase.

Transportlīdzekļa un tā īpašnieka apdrošināšanas risku izvērtēšanas sistēma "bonus malus" darbojas jau vairāk nekā trīs gadus un ir viens no kritērijiem, pēc kura apdrošinātājs vadās, piemērojot konkrētajam transportlīdzeklim atlaides vai piemaksas OCTA polisei. Šajā sistēmā galvenie kritēriji, pēc kuriem tiek piemērota riska klase, ir transportlīdzekļa un tā īpašnieka apdrošināšanas vēsture - apdrošināšanas ilgums un regularitāte, kā arī izraisītie negadījumi.

Jaunā kārtība stāsies spēkā šī gada 15.septembrī. Transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšanas vēsture visiem viņam piederošajiem transportlīdzekļiem tiek vērtēta par pēdējiem vienpadsmit gadiem. Tas ļaus tiem transportlīdzekļu īpašniekiem, kas, savulaik nomainot transportlīdzekli, nebija veikuši riska klašu pārnešanu, pēc šī gada 15.septembra iekļūt augstākā "bonus malus" klasē, atgūstot savulaik uz jauno transportlīdzekli nepārnestās klases.

"Galvenais autoīpašnieku ieguvums no izmaiņām būs procedūras vienkāršošana: viena īpašnieka vienas kategorijas transportlīdzekļi iekļūs vienā riska klasē, pārdodot un nopērkot jaunu transportlīdzekli, riska klases pārcelsies automātiski, iegādājoties jaunu transportlīdzekli papildus esošajam, tas iekļūs nevis sākumklasē, bet gan jau esošā transportlīdzekļa riska klasē," norāda LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

Līdz šim transportlīdzekļiem automātiski tika pārceltas "malus" jeb paaugstināta riska klases. No 15.septembra šādā automātiskā veidā no viena transportlīdzekļa uz nākamo tiks pārceltas arī "bonus" jeb pazemināta riska klases.

Jaunā aprēķināšanas kārtība ietekmēs arī tos īpašniekus, ar kuru transportlīdzekli ir izraisīti ceļu satiksmes negadījumi, kā dēļ tie nokļuvuši paaugstināta riska klasēs. Šajā gadījumā, ja autovadītājam pieder viens transportlīdzeklis ar "malus" klasi, iegādājoties vēl vienu tādas pašas kategorijas transportlīdzekli, abi transportlīdzekļi nokļūs vienādā "malus" klasē, kas nozīmē būtisku OCTA polises sadārdzinājumu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 6 gadiem...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...