Jump to content

Stratus imobilaizers


rolixzs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki.

Ar manu Chrysler Stratus (97.gada 2.0 manuāli) ir notikusi sekojoša problēma. Abas rūpnīcas imobilaizera atslēgas ir beigušas strādāt (pirmā nomira pirms mēneša un tagat atteica darboties arī otrā). Bateriju mainīšana un kontaktu notīrīšana nepalīdzēja.

Vai tā tas varētu būt ka pēkšņi abas atslēgas sakritības pēc nobeidzeas un ar pašu auto tam nekāda sakara nav( ir melnās atslēgas bez chipa ar atsevšķu imobilaizera pulti)? Daudz par šitām lietām nezinu, bet cik spēju atrast informāciju tad iepējams ka vadības bloks ir jāmaina. Bet parasti cik lasīju tad tiek uzrādīta kāda kļuda vai kas cits. Šajā gadījumā ar atslēgām nav iespējams atbloķēt pat durvis un mēģīnot pielaist atskan 2 raksturīgie pīkstieni un auto pēc pielaišanas uzreiz noslāpst - kā parasti kad aizmirst imobilaizeru atslēgt. Pūltīm nav nekādu lampiņu un nevar noteikt vai viņas maz signālu raida.

Īsti nezinu ko darīt, jo ja problēma tik tiešām ir kautkur auto "iekšās" tad jādzen vien uz Chrysler servisu, kas diemžēl ir diezgan kutelīgs jautājums, jo auto nav Latvijā, vai arī ir tik vien ka pūltīs kāda shēma izcepusies(pēc skata itkā izskatās ok)?

Varbūt kādam bijušas līdzīgas problēmas ar šīm lietām?

Priecāšos par jebkādu atbildi vai padomu :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Cik noprotu, auto ir Dānijā. Te var atrast dīleru centrus: http://www.chrysler.dk/dealer/ diadnostikai vajadzētu maksāt diezgan ekvivalenti Latvijas servisam, kas būtu 20 - 30 Ls ekvivalents. Aizbraukt un apjautāties būs bez maksas. Pamēģini. Vismaz uzzināsi, kur ir problēma un kā to novērst, tāpat cik tas maksās tur.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...