Jump to content

Pacificas dzinējs

kasis78
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki. Varbūt kāds var ko ieteikt - man ir 2004 gada 3.5 pacific, un par cik esmu neliels maniaks (labā nozīmē) uz saviem auto (vienmēr kaut kas ir jāpietaisa, jāuzlabo), pēdējā laikā radās vēlme nočipot dzinēju, bet kur nepainteresējos neviens ar AM auto neņemās..... Varbūt kāds zin un var ieteikt kur es to varētu izdarīt savam auto.?

Iepriekš paldies :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

It kaa jau var uzbuuveet jebko, bet vai LV buus dati prieksh taada auto.... nezinu... kur paveikt taadu darbu varetu ieteikt,bet... mbe labaak progr vadiibas bloku???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Idejas jau man pasham šādats tādas ir gan pa tām pašam turbīnām un pārējo, vienk. dzinējā līst - itkā muļkis nēesmu, bet ari nejūtos par sevi tik drošs, ka visu pareizi līdz galam izdarīšu tapēc ari jautāju vai kāds zin kadu kas ar to ņemās.......jo man principā nav lielas starpības kā to panākt, vienk. prasās lielāku jaudu, protams par saprātīgām izmaksām atiecībā uz auto vērtību.....

A par degvielu īpaši nesatraucos.....uzskatu, ka cilvēkam kas domā par degvielas ekonomiju jāpērk auto ar dzinēju ne lielāku kā 2.0 un jādzīvo ekanomiski vienlaikus sev liedzot komfortu, a ja grib komfortu - nu par visu ir jāmaksā :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

A par degvielu īpaši nesatraucos.....uzskatu, ka cilvēkam kas domā par degvielas ekonomiju jāpērk auto ar dzinēju ne lielāku kā 2.0 un jādzīvo ekanomiski vienlaikus sev liedzot komfortu, a ja grib komfortu - nu par visu ir jāmaksā :)

Auto ar mazajiem dzinējiem par īpaši ekonomiskiem nenosauksi - Toyota Corolla ar 1.6l dzinēju vidējais patēriņs man ir gandrīz 11l uz 100 km... vārdu sakot, komforts nekāds, bet patēriņš daudz neatpaliek no 3.9l Lincoln LS 15l uz 100 km :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Neteikshu ,ka pateerinsh dikti pieaug.... tas pats MegaSquirt (vai liidziigs) vadiibas bloks ir ar dazaadaam programmaam pieejams... ko veelies - to arii sasniedz, bet ja nezini ko gribi, dabuusi to, kas paliek paari...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Arī man reiz bija doma kaut kādā veidā palielināt jaudu! Apzvanot "čipotāju" kantorus nonācu pie secinājuma, ka tas nav īpaši saprātīgi! Maksimālais solītais sasniegums atmosfēriskam dzinējam būtu +5-7%! Uz 230Zs fona 10-15Zs īpašu gandarījumu nesniegtu! Teorētiski to var sasniegt nomainot visus filtrus un eļļas un izmetot visu lieko no bagāžas nodalījuma! :D Piedāvāja citu variantu. Likt turbīnas, bet tas varētu izmaksāt līdz pat 5k Ls!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...