Jump to content

Pāris problēmas ar Concorde

karlob
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Jau 3 gadus pārvietojos ar 2.7L Chry Concorde un man tā mašīnīte baigi patīk (ja neskaita degvielas patēriņu).

Un proti - kad nopirku - dega CheckEngine lampiņa. Noskaidroju, kā var pats nolasīt kļūdu kodus un dabūju vienu: P0551. Lasīju netā un atradu: "Power Steering Switch Failure". Ja tas ir kaut kas saistīts ar stūres pastiprinātāju, tad ar to viss ir OK - strādā. Vienīgais - kas tas par switch?

Otra lieta ir - kur "uztankot" un salabot kondiķi, jo manējais izpumpējās pēc pusgada...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par Switch - pārbaudi vadus un štekeri pie pastiprinātāja. Kad kustini un grozi stūri vajadzētu reaģēt motora apgriezieniem, ja nestaigā apgriezieni, tad kaut kur nav kontakta. Par kondišku pagaidām nevaru ieteikt - pats pēc mēneša meklēšu..

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies par atsauksmi :)

Par switch...

Palūdzu sevisā paraut autiņu gaisā un man kļuva diezgan neomulīgi.

Pie pastiprinātāja neviena vada nepienāk un arī pašā pastiprinātājā nav paredzēta ligzda, kur kādu štekeri iemaukt...

Tātad kaut kas ar to autiņu ir sadarīts pirms manis.

Pašam ideju vairs nav, tāpēc lūdzu palīdzēt!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 mēnešiem...

5 sekunžu laikā jāpagriež aizdedzes atslēga On - Off - On - Off - On(on nav domāta startēšana) un uz km rādītāja vajadzētu parādīties ja kautkas ir bijis,un pēc servisa manuāļa var noteikt katras kļūdas atšifrējumu,diemžēl nav pateikts kas jādara lai to kļūdu novērstu,šim nolūkam izmantoju tādu programmu kā ALLDATA

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 gadiem...

Sveicināti kolēģi.Man ir chrysler concorde 3.5 problēma ar ātrumkārbu.Lieta tāda ka braucot atpakaļgaitā man kārbā ir tāds kā blarkšķis itkā nebūtu sazobe.Bet tas ir tad ka kārbai ir slodze piemēram braucot uzkalnā.Kas varētu būt?Paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...