Jump to content

Lukturu maiņa uz 300M

Yardingrave
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Pāris reizes ilgstoši pavizinoties pa Latvijas lauku bezceļiem pilnā nalts melnumā sapratu ka ar 300M standarta gaismām var ātri aplauzt sprandu..

Ir doma par priekšējo lukturu uzlabošanu - lūgums palīdzēt ar izvēles izdarīšanu:

1. kaut kur sadabuut 300M special lukturus kuri bija paredzēti xenona lampām. Šis izskatās ļoti sarežģīti īstenojams pasākums - pagaidām vēl neesmu atradis nevienu vietu kur šādas lamapas varētu saprātīgās naudās iegādāties..

2. nopulēt lukturus un iebāzt kādas ultra krutās spuldzes - vai ir kādas rekomendacijas no pieredzes kādas spuldzes ir vērts lietot un no kurām ir reāls uzlabojums? Kāds te kaut ko minēja par krypton spuldzēm...

3.Ņemt un likt iekšā xenona komplektu - vai ir kādas rekomendācijas par konkrētu ražotāju komplektiem kas ir izmēģina'ti praksē un sakarīgi darbojas uz 300M?

P.S. pārlūkojot ebay atradu tādu interesantu lietu - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1999-200 ... 253wt_1201 kas tas ellē tāds ir (projector headlights)???

Paldies visiem, kas atsauksies!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 mēnešiem...

A ar tiem projector lukturiem skati Latvijā var iziet - man nebūs katru reizi jārauj nost unjāliek oriģinālie?

Nobriedu mainīt tos lukturus - man ieurbtā gabarītu lampiņa kārtējo reizi pamanījās izkustēties un iekrist bamperī - vot tas ir stulbi :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja tev 300M ir USA versija, tad var iziet bez problēmām. Uz lukturiem ir SAE DOT marķējums. Tikai iesaku - pirms iemontēt, noregulē visas gaismas uz stenda katram lukturim atsevišķi (noliekot lukturi uz līdzenas virsmas), jo nereti rūpnīcā nav saregulētas fiksētās lēcu stiprinājumu vietas un to var izdarīt tikai ar noņemtu lukturi un attaisītu spuldžu vāku.....kitajozas tak...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Njā - par regulēšanu gan nenormāli patīk oriģinālie lukturi - līmeņrādis ļauj normāli visu pieregulēt neko nejaucot vaļā.

Ok ņemšu vērā - tagad tik ebay jānolūko kāds normālākais pārdevējs un jāņem ciet.

A viņiem var arī kaut kas atšķirties (jo skatos ka ir vismaz divas projector lukturu versijas pieejamas) - jo sasodītie pārdevēji neuzrāda vai ir dot marķējums.

P.S. varbūt zini ieteikt vietu kur varētu normāli tikt pie stenda klāt lai tos lukturus saregulētu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Arī es nesen šādus projekcijas lukturus uzliku savam 300M pie tam Eiropas versijai. Lai nu nepūš te pīlītes, ka tālās gaismas švakas. Gaismas ir OK. Vienīgi lukturos ieliku iekšā Hellas lampas, kaut kādas uzlabotās ar lielāku gaismas atdevi. Atceries , ka šiem lukturiem gan tuvās, gan tālās lampas ir H1. Neiesaku likt kaut kādas tur zilganās , vai vēl kaut kādus Ķīnas brīnumus, Hella ir Ok. Visu laiku lieku tikai šīs firmas lampas. Nedaudz ir apgrūtināta lukturu noregulēšana, jo gan tālā, gan tuvā gaisma regulējas atsevišķi un ar divām skrūvēm katra (pa labi, kreisi - uz augšu ,uz leju). Kad ieliek lukturus grūti šīs regulācijas skrūves aizsniegt. Par to skati es interesējos CSDD. Kāds te teica , ka ir atšķirība EUR ai ASV modelim, ja maina lukturus. Nav atšķirības. Skatē prasa tikai, lai būtu gabarīti pēc EUR standarta un lai gaismas kūlis ir noregulēts. ASV modelim nav automātiskās korekcijas, bet EUR ir. Bet EUR arī var iztikt bez tās, tā vienkārši jāatslēdz. Skatē vai nu jādarbojas abiem auto korektoriem, vai nevienam. Lai veicās !!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...
es arī vēlos pirkt šos pašus lukturus - tad galu galā var ar viņiem iziet skati vai nē???

Vēreiz....

Ja auto ir no ASV, tad var, jo šiem lukturiem ir DOT marķējums.

Ja auto ir Eiropas variants, tad nevar - jābūt lukturiem ar E marķējumu.

Ja auto ir no ASV, tad tam var būt uzstādīti lukturi ar E marķējumu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 mēnešiem...

Palīdziet, varbūt kādam ir rezerves priekšējie lukturi Chrysler 300M Eiropas modelim, kurš varētu tos aizdot uz skati. Man ir uzlikti e-bay pirktie lukturi, kuri atbilst DOT un SAE sertifikācijai, bet man ir eiropas modelis. Ja kāds var palīdzēt, rakstiet, vai zvaniet 22175750. Bet varbūt ir cerība izet skati ar šiem lukturiem. Varbūt kādam ir pieredze šajā jautājumā???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...