Jump to content

Kāzu auto īre.

Martini
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien!

Tad nu ir sekojoša lieta, 1.augustā ir paraudzētas kāzas, tad esam nolēmuši kā kāzu auto izvēlēties tieši kādu jauku US tipa minivanu ar vismaz 7 vietām : - ) Esmu apjautājies auto nomās, bet nu stāvokļi ir visādi. Tad nu man ir Jums jautājums, cienījamie auto īpašnieki, vai kāds vēlētos izīrēt savu auto uz divām dienām, 01 un 02 augusts? Nekādi bezceļi nav plānoti hehe tikai asfalts un varbūt nedaudz grants, bet tas ļoti minimāli. Mēs būtu ļoti priecīgi ja kāds atsauktos un būtu gatavs mums piedāvāt kādu jauku auto.

Paldies,

Mārtiņš.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kādreiz izlīdzēju kolēģim ar savu auto. Lai gan salons liels noteikti jāņem vērā to, kāda būs kāzu kleita līgavai! Ja klasiski kupla, tad rēķinies ar to, ka līgava aizņems sēdekļu rindu (ja plāno ņemt minivan sēdvietu daudzuma dēļ)!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 mēnešiem...

Labdien!

Vēlos īrēt 7 vietīgu džipu kāzām.

Tā kā internetā neko prātīgu nevarēju atrast, griežos šeit pēc palīdzības.

Džips būtu nepieciešams uz 9. un 10. oktobri (2009).

Brauciens ir paredzēts starp Rīgu un Ogri, ieskaitot nedaudz pa zemes ceļu.

Kāzu auto būtu mūsu - vedēju - pārsteigums jaunam pārim.

Gaidīšu ziņu.

Bruno.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

No Jeep modeļiem jā, bet es ar vārdu džips biju domājis ne tikai Jeep marku: vēlos kādu

apvidus auto (ar vai bez 4x4). Piemēram, esmu redzējis amerikāņu filmās Chevrolet apvidus

auto. Latvijā arī tie brauc, taču nekur sludinājumos nav sastopami. Gaidīšu kādu priekšlikumu.

Ar cieņu,

Bruno.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 8 mēnešiem...

sveiki,

nepieciešams auto 4 personu izvadāšanai posma

Pārdaugava-Lielupe-Centrs-Vecāķi-Pārdaugava robežās 3.jūlijā no apm. plkst. 11 līdz 18.

Vēlamais auto ar šoferi - 4 durvis, sedans, kaut kas uz DeVill, Continental vai taml nu lai ērti var iekāpt, izkāpt, sasēst.

Piedāvājumus lūdzu sūtīt uz samsons76@inbox.lv

paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

arii mekleeju kaazaam amerikaani, tikai sporta. Veelams 80to-90to Corvette, bet par Mustangu vai ko liidziigu no taa pasha laika vai vecaaku arii buutu prieciigs. Vieniigajai Corvette, ko atradu un kuru gan tirgo, gan iiree, prasa 20K EUR kjiilas naudu - nu tas taa kaa par traku. Ja ir kaadas idejas, buutu ljoti pateiciigs: jurgiso@hotmail.com Aa un datums 21. aug.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 6 mēnešiem...
  • Pēc 3 mēnešiem...

Sveiki!

Turpinu tēmu. Uz 09.07.2011. ir ieplānotas kāzas un domājām par lielas skaistas 70-80 gadu ASV mašīnas īrēšanu. Vairāk skatamies uz kabrioletu (obligāti ar pacelamo jumtu), bet derēs arī sedāns. Krāsai nav nozīmes. Īrēt vēlamies bez vadītāja. Par auto veselību var neuztraukties - vadīju gan mikriņus, gan džipus, gan Volgas, gan motociklus - tā kā ar mašīnas gabaritiem un jaudu tikšu galā.

Lūdzu sūtiet piedāvājumus uz e-pastu sederik@inbox.lv

Paldies!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pieredze mikriņu vadīšanā jau izklausās daudzsološa :D Bet nu fakts ir viens - tādu auto bez vadītāja komplektā neviens domāju neuzticēs svešam cilvēkam neatkarīgi no autovadītāja stāža un pieredzes uz dažādu gabarītu transportlīdzekļiem. Es katrā gadījumā nedotu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Vienīgais variants kas man nāk prātā lai dabūt auto bez vadītāja, jāatstāj drošības nauda, skaidrā naudā summu par kuru saimnieks savu spēkratu būtu gatavs pārdot :) Bet cipari tur būs briesmīgi :D

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...