Jump to content

Latvijas Dragreisa cempionāta 1.posms - 26.04. Biķerniekos!


Sintija
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Latvijas Dragreisa čempionāta 1.posms - 26.aprīlī Biķerniekos!

Arī šogad dragreisa braucējus un šī autosporta entuziastus vienos trīs posmu sacensības, kuru ģenerālsponsors ir jauns enerģijas dzēriens „DrinkMe”. Sacensību sērijas kopīgais nosaukums ir „DrinkMe Dragrace Cup 2009”, un tā posmi vienlaicīgi ir Latvijas Dragreisa Čempionāta ieskaite. Sezonas atklāšana – jau 26. aprīlī Biķernieku sporta bāzē. Atklāšanas programmu papildinās īpašs drifta šovs, auto entuziastu kluba Vabole.lv izstāde un auto audio skaņas sacensības, bet noslēgumā paredzēta grandioza uguņošana. Pasākumu atbalsta Latvijas Mūzikas Kanāls. Pārējie kausa posmi notiks 13. jūnijā Jēkabpils lidlaukā un 1. augustā Biķerniekos.

Pateicoties ilgam un mērķtiecīgam darbam, Latvijas Automobiļu Federācija Latvijas Dragreisa Kausam no 2009. gada ir piešķīrusi ievērojamāko un cienījamāko autosporta statusu – čempionāts, tātad šogad pilnīgi oficiāli esam kļuvuši līdzvērtīgi citiem sporta veidiem, bet sportisti visas sezonas garumā varēs cīnīties par prestižo čempiona titulu. Šogad vēl vairāki jaunumi – dragreisa sacensības aizraujošākas un neparedzamākas padarīs tautas klase jeb handikaps, kurā automašīnām nav dzinēja darba tilpuma ierobežojuma. Tiesa, handikapa klase nesaņems čempionāta ieskaites punktus, bet daudziem dalībniekiem šī būs pirmā iespēja pārbaudīt savus spēkus trasē. Īpašas balvas paredzētas arī motociklu dragreisa dalībniekiem, tāpēc ceram, ka motobraucēju atsaucība būs krietni lielāka nekā iepriekšējās sezonās. Ekskluzīvi kausi visiem uzvarētājiem no Apbalvojumu darbnīcas.

Pasākuma starplaikos paredzēts aizraujošs drifta šovs jeb īpašs sveiciens no Latvijas Drifta Čempionāta dalībniekiem, bet pēc finālbraucieniem notiks tradicionālā riepu kūpināšana, kuras uzvarētājus noteiks publika tribīnēs. Apmeklētājus ar krāšņu sezonas atklāšanas izstādi visu dienu priecēs auto entuziastu klubs vabole.lv, bet pēc čempionu apbalvošanas notiks noslēguma uguņošana, kuru realizēs Latvijas vadošā pirotehnikas un specefektu firma „Petarde”.

Latvijas Dragreisa Čempionāta 1. posma dalībnieku On-Line reģistrācija jau notiek žurnāla „Forsāža” mājas lapā http://www.forsaza.lv, kā arī interneta lapā jau savlaicīgi ir iespēja iepazīties ar sacensību nolikumu, čempionāta punktu skaitīšanas sistēmu, handikapa noteikumiem, kā arī visas sezonas garumā tur varēsiet lasīt aktualitātes un jaunumus.

Paralēli dragreisam VIP parkā notiks arī auto audio sacensības, kurās paredzētas skaņas spiediena sacīkstes. Audio sacensību norises vietā tiks izstādītas auto audio sistēmas, kas veidotas kvalitatīvai mūzikas baudīšanai. Šīs sistēmas būs iespējams noklausīties, kā arī aprunāties ar to īpašniekiem un piedalīties konkursā. Sacensību noteikumi, reģistrācija un pārējā informācija: http://www.mObileaudiO.lv.

Biļetes uz Latvijas Dragreisa Čempionāta 1. posmu variet iegādāties visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, interneta lapā http://www.bilesuserviss.lv un Statoil degvielas uzpildes stacijās. Biļetes cena, ja to iegādāsieties līdz 31. martam – tikai seši lati (vēlāk tās kļūs dārgākas). Žurnālisti aicināti akreditēties pasākumam, sūtot savu pieteikumu uz epasta adresi respektauto@inbox.lv.

Pasākuma ģenerālsponsors – enerģijas dzēriens „DrinkMe”, sacensības atbalsta Latvijas Mūzikas Kanāls, vīriešu aromāts Lamborghini, European Hit Radio, OHO.lv, easyget.lv, EKO Polise, Getaway.lv, BMWPower.lv, MotoPower.lv; Vabole.lv, Mobileaudio.lv, Vipi.lv, Postfactum.lv, Travelnews.lv, Motors24.lv, Petarde.lv. Pedro TOP maize; Ādažu čipsi EGO; Good.lv un Apbalvojumu darbnīca.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki!

Atgādinu, ka uz Latvijas Dragreisa Čempionāta 1. posmu "DrinkMe Drag Meeting 2009", kas notiks 26. aprīlī Biķerniekos, biļetes par tikai sešiem latiem var nopirkt līdz 31. martam.

On-Line pieteikšanās sacensībām šeit:

http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l7

Vairāk par pasākumu šeit:

http://www.forsaza.lv/pages/ViewArticle/l21647

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...