Jump to content

Chrysler LHS iegāde

kosmonauts
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Jau ilgāku laiku metu acis USCar'a virzienā, īpaši, Chrysler LHS. Izstudēju internetu, arī uscars.lv diskusijas, apmēram ir skaidrs par uzturēšanu, bet gribēju tomēr precizēt - kādas ir galvenās lietas, kam jāpievērš uzmanība pērkot (vai vislabāk aizvest, piemēram, uz TC Motors lai visu pārbauda)?

Un vai kādam ir zināms no šobrīd internetā atrodamajiem (ss.lv; musamotors.lv) LHS autiņiem, kuru ir vērts ņemt/vismaz braukt skatīties?

Galu galā, vai skatīties labāk uz 300m?

Paldies jau iepriekš.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nu cik man zināms, tad LHS un 300M ritošajā daļā un motorā, kā arī kārbā neatšķirās. atšķirās tikai bleķi, lukturi. es arī biju izvēles priekšā un no šiem izvēlējos 300m. Likās tomēr nedaudz modernāks izskatā, bet tas jau ir katra paša izvēles princips. Ja jau ņemt, tad labāk no kāda rūdīta amerikāņu auto fana pa tiešo, vai Amerikas, nevis no laukuma. Es laukumiem neuzticos, ja nu vienīgi tiem, kuri ir pie oficiālajiem dīleru centriem. Protams es personīgi, bez nopietna servisa pārbaudes US caru nepirktu, var nopietni ielidot. Es pārbaudīju pirms pirku, bet tāpat daudz dabūju ieguldīt remontā pēc tam, jo lietots auto ir lietots. Uzturēt amerikāni, nav uzturēt Golfu II. US cari nav kvalitātes iemiesojumi, tādēļ tos iegādājas cilvēki, kuriem šie auto patīk un kuri ir ar mieru paciest šādus tādus trūkumus, kuri tiek kompensēti ar auto izskatu, jaudu un konfortu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

LHS no 300m ka jau pieminēts atšķiras tikai ar ārējiem bleķiem parejais ir 100% vienāds arī salons.

Savu savulaik nemu pašu dārgāko atdevu 7900 EUR 3 gadus atpakaļ, neko nepārbaudīju un līdz šodienai braukāju nezinu bēdas, ir izlīduši pāris problēmas bet bez tam jau neviens autiņš netiek galā, galvenais skaties uz motoru lai nesulotos, jo man bija jau vārstu guminu maiņa, bet tas daļēji tadel kad uz gāzes braukāju agrāk. Visā visumā ritošā ir ok vājā vieta gūltnis (laba bedre un gūltim čau, tacu tie nemirst kā parastam eiropietim, tie vai nu sak klaudzēt vai arī dūkt pie liela ātruma, tacu ne čīkstēt) visā vismā mašīna ir Ok pašam 99 gada LHS ne vienu reizi nenožēloju kad iepieku un īstenībā nākamās mašīnas ko skatos arī ir US car, Salona kvalitāte un super duper izturība man nav galvenais, man galvenai ir masīnas izskats, jauda, un pats galvenais braukšanas komforts. Visu dienu pa centru nodzīvojot ar LHS nogurums ir uz pusi mazāks nekā audiniekā sēžot

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies par info!

Tātad mans kopsavilkums:

1) izvēlēties auto kandidātu;

2) Sagatavot pārsimt naudas vienības pēcpārdošanas nepilnību novērēšanai;

3) pārbaudīt izvēlēto mašīnu pie dīlera;

4) priecāties par uscaru!

Tā kā sludinājumos izvēle ir visai plāna, varbūt kādam no Jums ir zināmi autiņi?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Savulaik, kad meklēju savu konkordi (starp citu sākumā meklēju LHS) pagāja pāris mēneši - izbraukāju visus plačus, tai skaitā rumbulā, un privātos. Liela daļa šo auto plačos bija sliktā stāvoklī, otra daļa bija tādi, kas ievesti dauzīti (piem. sludinājumā solīts zolīds kopts auto - bet remzonā veči vēl nav paspējuši savākt kopā salonu pēc virsbūves remonta). Tā nu laiks gāja, līdz uz Jūrmalenes pie sašliku bodes esošajā placī viens uzradās, tiko bija ievests, ņēmu neskatoties - jo salīdzinot ar visiem redzētajiem salons vien bija uz urrā, nu izrādījās ka viss pārējais arī. Auto ļoti labi kalpo.

Paskaiti, varbūt šodienas apstākļos ir izdevīgi atvilkt tomēr no amerikas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Concorde arī būtu OK variants.

Par cenām vienīgi zinu tik daudz cik ir reklama.lv/ss.lv un līdzīgajos. Tātad par reālajām cenām (tās par kurām pērk, nevis grib pārdot) nav ne jausmas. Pats droši vien, ka ap 4k Eur būtu gatavs nolikt, bet principā galvenais cena/stāvoklis attiecība. Vai par šādām naudām ir reāli dabūt kaut ko sakarīgu, uscar zinātāji?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...