Jump to content

probleemas ar 300M

Archss
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

sveicinaati!!

man ir 300M 00.gada amerikanju versija ar 3,5l motoru.

manu problēmu saraksts:

1) dazkart noslapst, nokrit apgriezieni, kad brauc tuksgaitaa vai pirms krustojumiem piebremzee, kad uzreiz meegina strateet, ilgi griezh.

2) no kautkurienes dzen ellu kreisajaa pusee, pil uz kolektoru un smird pat salonaa, dzen tikai kad pabrauc kikdaunaa...

3) aizmugureejaas labaas durvis piikst un cakareejas centraalaa, pie reizes arii originaalaa signalizaacija...

4) klimata kontroles displejs neraada, dazkaart, kad uzsit ar duuri, uz momentu iedegas...

5) miglas lukturi ir, bet nevaru atrast kur vinjus iesleedz. gan prieksu gan aizmuguri...

6) braucot ar 4 robu, liekas ka mashiina mokaas pie kaadiem 70-80 km/h...

kaadam jaabuut normaalam pateerinjam braucot pilseetas apstaakljos - man ir apmeeram 17l uz sotaku, braukaaju diezgan mieriigi!!!

varbuut kaadam ir bijushas liidziigas probleemas, kaa taas risinaajaat, cik tas izmaksaaja un taa taalaak??? ceru uz paliidziibu. un kuraa servisaa Riigaa vislabaak remonteet auto kvalitaates un cenu zinjaa???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Garsh saraksts.....

Par slaapshanu - defekti vareetu buut vairaakaas vietaas...lambda,EGR vaarsts,droseles deveejs... kad auto ir redzeejis labu servisu??

Elljas nopluude buutu jaaredz... arii nieciigs remonts.

Durvis jaaizjauc un viss, kam jaakustaas, buutu jaaapskata. Diezgan pinjkeriigs darbs,bet var sakaartot arii pie mums servisaa.

Clima bloks buus jaamaina, lietots apm 35-45Ls.

Pateerinjam vajadzeetu buut 13-15 kombineetaa ciklaa.... ja interesee sikaak,var zvaniit un sarunaat laiku apskatei un kopeejam veerteejumam... taalr Nr pie paraksta.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Garsh saraksts.....

Par slaapshanu - defekti vareetu buut vairaakaas vietaas...lambda,EGR vaarsts,droseles deveejs... kad auto ir redzeejis labu servisu??

Elljas nopluude buutu jaaredz... arii nieciigs remonts.

Durvis jaaizjauc un viss, kam jaakustaas, buutu jaaapskata. Diezgan pinjkeriigs darbs,bet var sakaartot arii pie mums servisaa.

Clima bloks buus jaamaina, lietots apm 35-45Ls.

Pateerinjam vajadzeetu buut 13-15 kombineetaa ciklaa.... ja interesee sikaak,var zvaniit un sarunaat laiku apskatei un kopeejam veerteejumam... taalr Nr pie paraksta.

paldies par padomiem!! :)

nu auto Latvijaa ir jau 3 gadus, iepriekseejais saimnieks to it kaa apkopis Gross Auto, servisa graamatinja it kaa ir, man ieteica servisu Bikernieku ielaa, bet tas nav Amerikas Auto, kaukas tuvaak briiviibas ielai. par ellas nopluudi man dzeki teica, ka tas vareetu buut klapana vaacinjsh, ceru ka taa...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

klima bloks remontējas - parasti jāpārbauda visi štekeri, bet iespējams, ka jāpārlodē displeja izvadi - nav tik traki - pats displejs reti kad ir beigts iekšēju vainu dēļ...

amerikānim aizmugures miglinieka nav - ir tikai tā vieta bloklukturī. Priekšējie miglinieki darbojas ieslēdzot tuvās gaismas un pavekot gaismas slēdža rokturi uz sevi ārā - pie tālās gaismas izslēdzas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kas attiecas uz eļļas noplūdi. Ja tek kreisajā pusē (vadītāja) visticamāk ka tiešām tā ir vārstu vāka blīve, jeb arī stūres pastiprinātāja atplūdes šļauciņa, kas iet gar lonžeronu. Šī šļauciņa ir slimība, izrūsē metāla daļa starp gumijas šļauku un sulojas. To var noteikt pēc eļļas. Vai motorene, vai transmisijas. Ir vēl tāda slimīgā vieta šim modelim motora priekšpusē labajā pusē. Ir divas šļaukas, kas motora eļļu dzenā caur dzesēšanas radiatoru. Šīs šļaukas arī valcējuma vietās sāk suloties un pil uz kolektora. Varu pateikt, ka es jau visas minētās problēmas esmu novērsis, pačakarēties dabū, bet nekā neizdarīsi. Visilgāk laiku paņem vārstu vāka blīves apmainīt, jo jānoņem kolektors. Atceries, ka visas šļaukas var restaurēt, tās jānoņem un jāved Rīgā uz HANZA FLEX (atrodas uz Ganību dambja pretīm Hellas lukturu veikalam), kur tās pārpresē un remontē.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kas attiecas uz eļļas noplūdi. Ja tek kreisajā pusē (vadītāja) visticamāk ka tiešām tā ir vārstu vāka blīve, jeb arī stūres pastiprinātāja atplūdes šļauciņa, kas iet gar lonžeronu. Šī šļauciņa ir slimība, izrūsē metāla daļa starp gumijas šļauku un sulojas. To var noteikt pēc eļļas. Vai motorene, vai transmisijas. Ir vēl tāda slimīgā vieta šim modelim motora priekšpusē labajā pusē. Ir divas šļaukas, kas motora eļļu dzenā caur dzesēšanas radiatoru. Šīs šļaukas arī valcējuma vietās sāk suloties un pil uz kolektora. Varu pateikt, ka es jau visas minētās problēmas esmu novērsis, pačakarēties dabū, bet nekā neizdarīsi. Visilgāk laiku paņem vārstu vāka blīves apmainīt, jo jānoņem kolektors. Atceries, ka visas šļaukas var restaurēt, tās jānoņem un jāved Rīgā uz HANZA FLEX (atrodas uz Ganību dambja pretīm Hellas lukturu veikalam), kur tās pārpresē un remontē.

Paldies!!! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

Ar dzesesanas skidrumu viss ir kartiba, izmainas notiek kad nospiez vienalga kuru pogu klimatkontroles paneli( ta uzreiz sak pust siltu gaisu)Reizem var nobraukt lielu gabalu, un viss ir kartiba, bet reizem iedarbinot uzsilusu auto jau puss aukstu

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...
  • Pēc 1 mēneša...
klima bloks remontējas - parasti jāpārbauda visi štekeri, bet iespējams, ka jāpārlodē displeja izvadi - nav tik traki - pats displejs reti kad ir beigts iekšēju vainu dēļ...

amerikānim aizmugures miglinieka nav - ir tikai tā vieta bloklukturī. Priekšējie miglinieki darbojas ieslēdzot tuvās gaismas un pavekot gaismas slēdža rokturi uz sevi ārā - pie tālās gaismas izslēdzas.

Vai ir zināms kāds kas var pārlodēt to displeju? Man tieši tāda pati problēma. Un cik ~tas varētu izmaksāt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...