Jump to content

Vai kāds ir....?

AppleDude500
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

hello, es jau kādus 5 gadus intresējos par 50-60-70 gadu US mašīnām un to restaurēšanu and stuff, un drīz domāju pats sākt restaurēt...es saprotu ka darbs nav viegls,lēts vai ātrs, bet gribētu uzzināt vai kāds pats ir restaurējis dampi? Ja tā tad uzraxtiet [auto marku,gadu un summu] cik jums izgāja restaurējot.. gribu uzzināt vai vidusmēra latvietis vispār to var atļauties :D P.S. kādos kursos ir jaizmācas lai iemācītos/saprastu kā restaurēt virsbūvi... thanx ka pievērsāt uzmanību,gaidīšu atbildes :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es teiktu, ka statistiski vidēji vienmēr izdevīgāk ir nopirkt pēc iespējas labu, lai pašam maz jādara. Jo vairāk jādara pašam, jo tas izmaksā vairāk, bet rezultāts ne vienmēr ir tik izcils. Maz ir to, kuru restaurācija tiešām arī $$$ veidā atmaksājas. Tas, kas atmaksājas, ir nopirkt uzreiz braucamu un bez stresa caur TA izvedamu. Vienīgā priekšrocība pašam līst zem tā auto— atrast savu sapņu eksemplāru un lēni čubināt t.i. naudu ieguldot tad, kad tā ir. Bet brauksi nez kad. Daži tā arī līdz rezultātam nenonāk.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Uztaisiit var da jebkoo......., tiai kaads v ir gakaa cipars, veel viena lietaa, cik tas =ir taalu no Riigas, Es i Priekulee, V8 i bauskas iielaa,, Vish varbuut i gudraks, b et es leetaaks....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Starp citu - tepat blakām pāri jūrai ir tāda zeme kā Zviedrija, kurā dzīvo US auto nu ļoti mīloši cilvēki.

Dabūt var jebko, jebkādā paskatā - sākot no rust in peace beidzot ar spļauj un atlec. Cenas attiecīgi ieguldītajam darbam.

Gribi pats izjust restauratora sūro saldmi - lūdzu...ņem maisā sabērtu eksemplāru,gribi uzreiz būt pirmais džeks ciemā - skaties plauktu augstāk...

skat. http://www.blocket.se

...un muita tak ir šā vai tā , vienalga no kurienes auto ienācis Latvijā...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

...un muita tak ir šā vai tā , vienalga no kurienes auto ienācis Latvijā...

muita tikai no 3 valstīm - Zviedrija ir ES, tāpēc jāmaksā tikai parastie - akcīze un par motora tilpumu, ja ir vairāk par 3000 cm3. Ja auto ir vecāks par 25 gadiem (tb tagad - 1983 un vecāks), tad nav arī tie...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...