Jump to content

Corvette C 3 1968-1982 V8

Dentists
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki Kungi sen nebiju rakstījis ,bet par cik nesen atkal kļuvu par laimīgo Amerikāņu auto īpašnieku ir atkal aktualizējušies daži jautājumi!

Man ir 1981 gada Corvette C 3 modelis ..............jautājums kā iziet no situācijas ar aizmugurējām lampām .........man ir visas pilnīgi vienādas un nav saprotams kura ir kas ! atpakaļgaitas lampiņas neredzu vispār! skatījos ebay tur piedāvā atpakaļgaitas lampu ar atstarotāju,bet kā ir ar pagriezienu un bremzēm un gabarītiem! lauzu galvu nevaru izdomāt ,kā izdarīt un ko nopirkt .lai varētu iziet teh.apskati! vai ar diodēm apskati var iziet?

Un vispār būtu patīkami atrast kādus Fanus ,kas ne tikai vizinās ,bet arī reāli paši šos auto remontē !!! varu piedāvāt grāmatu! kļūdas pēc nopirku divas viena lieka (Haynes Repair Manual Chev Corvette 1968-1982 V8)

ja, kas mans e-mails : bumbum@apollo.lv

es varu pakonsultēt pa Harley EVO no 1984-1999 ir prakse no 1988 gada ..........ja kas rakstiet!

paldies par atbildēm jau iepriekš! ar cieņu Dr.Jānis Lācis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 6 mēnešiem...

Sveiki! man ar auto viss OK! vienīgi konstatēju ,ka kruiz kontrole nadarbojās............izbūros pa abām grāmatām ...........neko īpašu neizlasiju ,it kā visi komponenti ir, izņemot savienojumu no SERVO uz karburatora sviriņu !!!! bet kaut kur soksī gaiss nerodas vakuums!!!! moška ir kāds kam strādā kriz kontrole un var dabā apskatīties kā tās vakuma šlaukas iet !!!! iespējams ka, man kāds mākslinieks samuģijis nepareizi !!!!! īsāk moška kāds kaut ko var ieteikt!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...
Sveiki! man ar auto viss OK! vienīgi konstatēju ,ka kruiz kontrole nadarbojās............izbūros pa abām grāmatām ...........neko īpašu neizlasiju ,it kā visi komponenti ir, izņemot savienojumu no SERVO uz karburatora sviriņu !!!! bet kaut kur soksī gaiss nerodas vakuums!!!! moška ir kāds kam strādā kriz kontrole un var dabā apskatīties kā tās vakuma šlaukas iet !!!! iespējams ka, man kāds mākslinieks samuģijis nepareizi !!!!! īsāk moška kāds kaut ko var ieteikt!!!!

Iemetu Tev meilā pāris bilžas, varbūt varēsi ko vairāk izlobīt. Kā trubiņas izskatās uz aci? Nav no vecuma saplaisājušas un tur piesūc gaisu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...