Jump to content

m300 un degviela

AnimateDead
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien,

Sakiet ludzu kada degviela labak der chrysler m300 3.5?

Es lasiju (ari instrukcija rakstits) ka ta ir degviela ar "octane range of 87 to 89". Tacu mums tadas nav bet man liekas ka ir ai-92. Ieprieksais ipasnieks lietoja 95 ultima no Statoil. Ko jus teiksiet?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu tad tā!Manam 300m, kurš ir Eiropas modelis uz degvielas bākas vāciņa ir uzlīme, kas vēsta, ka drīkst lietot degvielu ar oktāna skaitli 95. Tā kā Eiropas un ASV modeļiem cik ,es zinu, dzinēji 3,5 l neatšķiras, tad arī benzīnu var lietot vienādu. 95 var liet droši. Es braucu ar autogāzi, bet gāzei oktāna skaitlis ir vēl augstāks.Vismaz es nezinu nevienu modernu automašīnu, kurai būtu jālieto degviela zemāka par oktāna skaitli 92. Vis vieglāk atšķirt ASV mo Eiropas sekojoši: Eiropas priekšējos lukturos, ja vien auto nav bijis dauzīts, ir lukturi ar lēcām, uz abiem buferiem ir piestiprināmas garās numura zīmes, ir priekšējie pagriezienu lukturi iemontēti spārnos. ASV - šādu lietu nav. ASV radio mēdz būt ar viņu FM diapazonu, kas liedz mums klausīties vairākas Latvijas radiostacijas. Ir vēl citas atšķirības, bet ja tajās pats neorintējas, labāk tās nepieminēt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...