Jump to content

Spiež ārā tosolu.


BRĀLIS
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Lieta tāda ka manam durangam (2000 gads, 4,7 motors) ik pa laikam caur dzesēšanas sistēmas atveri (gumijas caurulē) ar metāla vāciņu blakus radiatoram spiežas laukā tosols. Un tāda sajūta, ka mazāk arī siltums nāk caur ventilāciju salonā. Vai nevarētu būt problēma ar termostatu? Jau iepriekš paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

...jaasaak ar temp deveeju,peec tam spiediens dzes sisteemaa... tur vareetu buut visaadi. Shis dzineejs ir nenoturiigs pret karstumu un viegli uzvaaraas. Pirmaas to juut dzineeja galvas,tad ellja un beigaas biezji vien ir klak,klak.. kkur no apakshas... 8 klanis 4.7 dzineejam pie 100K km jau buutu jaanoveertee... par daudz jaaraksta,sorry. Atbrauciet labaak uz servisu pie mums,paskatiisim ... mbe veel nav par veelu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nomainīju termostatu un radiatora vāciņu. Mašīnā atkal siltums kā vajag. Vismaz miesai un kauliem patīk. Paldies par "sabiedēšanu" ar motora galvas problēmām, blīvēm utt. Centos pēc iespējas ātrāk rast risinājumu, lai nebūtu vēl trakāk.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 gadiem...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...