Jump to content
Sign in to follow this  
AndisL

Gāzes iekārta un katalizators

Recommended Posts

AndisL

Nesen uzliku gāzes iekārtu savam Commander 3,7 L - pēc kādiem 3000 km sāka iedegties un dzist "check engine". Tie kas lika - regulēja savu iekārtu, bet lampiņa kā dega ik pa brīdim, tā dega...

Tad pēkšņi sāka skanēt izpūtējs kā tukšs spainis un lampa vairs nedziest nost. Servisā pateica diagnozi - katalizatori beigti, un vēl tapēc ka tu brauc ar gāzi...

Vai tiešām gāze var paātrināt katalizatora "nāvi"?

Bez visa tā, arī izpūtējs sācis rūkt skaļāk - vai tas ar var nobeigties reizē ar katalizatoru?

V8

nu nez vai...drīzāk būs regulējot iešāvuši izpūtējā un tagad tur kaut kur ir caurums - attiecīgi zonde reaģē uz izplūdes gāzu izmaiņām un līdz ar to iedegas Check...

AndisL

Vispār jau servisā (TC motors) teica, ka katalizatori "tukši", tapēc arī skan kā spainis... nu ar ausi jau ar var dzirdēt, ka no turienes lielākais troksnis arī nāk.

"iešāvuši izpūtējā" - tobiš kautko ar maisījumiem eksperimentējuši un izšāvuši iekšas bundulim? Tā kā kādreiz jawām klusinātājus šāva ārā?

V8

ja tukši katalizatori, tad arī otrā zonde var sākt bļaut, jo tad ir vienāda informācija ar pirmo zondi...

bumbieris

TC Motors jau nav tas serviss, kas iemantojis klientu uzticību! Var jau būt, ka viņiem šoreiz taisnība, bet lažas un muļķības viņi ir norāvuši nepiedodami daudz.

Varbūt tomēr drošības pēc iebrauc atrādīties kādā citā servisā, kas specializējas US auto.

Kur ta tie katalizatori tā pēkšņi tukši varāja palikt. Vot atraut kiškas no bunduļa gan varāja ar sprādzienu.

Skiny

Nu nesmu dzirdējis ka gaze būtu piebeigusi katalizātoru, temp gan gāzei ir lielāka nekā bezīnam taču tas ir degkamerā nevis katalizātorā, un cik zināms gāzei izmešu ir mazāk nekā benzīman līdz ar to katalizatoru dzīve biki lielāka. Izskatas tev eļļu neēda? Ižšavuši katalizatora ieksās, nu tad tur bija jābūt šāvienam :) tev parastā gāzes iekārta vai šprice? Ja parasta dat ja notiek šāviens parasti pie gaisa ieplūdes tiek uzlikts ta saucamais drošības varsts kurs aī uzņem to šāvienu, un viņš parasti notiek pirms degkameras, pec tam jau tur nav nekāda sakara ar degmaisījumu, līdz ar ko muhlīšanu ar degmaisījumu var izslēgt, fizisku izsišanu gan var pieņemt tikai kapec, va tad viņi nezin ka tur stav vairakas zondes pirms un pēc katalizātora??????

Servisos kur nevar atrast vainu vai ir 100% gāzes pretinieki veinmēr tev pateiks ka gāze vainīga, ja arī pagrieziena lampiņa izdegs to arī norakstīs uz to ka tev ir gāze. TC motors mak tikai naudu noplēst bet ne likvidēt problēmu, tapēc savu remontēju 3 servisos visos kaut ko dara labu bet ne visu tāēl katram servisam nododu un noteiktu darbu ko veic labi, par gāzi pagaidam rekomendēt nevaru nevienu, tie kas bija labi cilvēki mainījušies un kvalitāte kritusi, pie pārejiem nēsmu bijis, tā ka ekspermentēt tikai vajag

Chrysler7575

Es savam 300m pavasarī arī uzstādīju gāzes iešprici.Dīvaini, ka lielākā daļa kantoru pieprasīja astronomiskas summas. Atradu tādu džeku Henrihu var apskatīt info mājas lapā www.heinrihs-gaze.lv, normāls džeks, galvenais godīgs un visu izdara pēc labākās sirdsapziņas. Vismaz izskaidro visu godīgi, pirms izvēlies ko uzstādīt. Uzstādīja man gāzes iekārtu stipri zem kāsēju cenas. Esmu baigi apmierināts ar gāzi, sevišķi, kad uzpildu pilnu bāku. Iesaku visiem šo kantori. Piekrītu iepriekš paustajam viedoklim, ka gāze ir ekoloģiskāka par benzīnu un man nav saprotams, kā var izšaut katalizātoru. Ja ir problēmas ar gāzes iekārtu iesaku ieskatīties mājas lapā un apmeklēt šo firmu. Henrihs fišku rubī. Man vienkārši besī ārā tie gāzes ienaidnieki, kuri paši ar gāzi nav braukuši. Man ir zināma infa par kādu Jelgavnieku, kurš 6 BMW jaunam uzstādīja gāzi, visi smējās, bet viņš brauca dinamiski un pa lēto.

bumbieris

Ja Henrihs ir tas pac, kuru es domāju tajā teritorija, tad respekt! Tas patiešām fišku rubī.