Jump to content

Kaut kas ar elektroniku ??!!

gunta2911
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien,

Man ir jautājums par savu auto (Chrysler GV '97 2.4 benzīns) -

*)pēkšņi pazuda skaņas signāls,

*)salona ventilators strādā tikai uz vislielākajiem apgriezieniem; gaiss cirkulē tikai uz stikliem - pārējās atveres nestrādā,

*)ventilators(kam būtu jādzesē motors automātiski), kuru var ieslēgt ar pogu --on/off-- un ir ticis ierīkots salonā (pie pedāļiem) , arī ir pārtraucis sadarbību.!!! Un bez iepriekšēja brīdinājuma!!!

Panelī nekādas lampiņas nedeg - neko no manis neprasa...

Vai tam visam atrisinājums varētu būt viens termostats vai vairāki?????

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Laikam esmu kaut ko uzrastījusi nesaprotami vai nu .... stulbi ????!!!!???? Vakar salona ventilators IEslēdzās pats no sevis, bet apm. pēc 15 minūtēm salonā bija jūtama tāda kā deguma smaka......... Uzreiz izslēdzu ventilatoru. Toties šodien - ventilators atkal nestrādā ! Kādam speciālistam ir ko teikt par šo tēmu, jo es tak tomēr neesmu galīga blondīne (varbūt) un aukstums arī tuvojas. P.S. uz lielajiem apgriezieniem tāpat strādā. PALDIES JAU IEPRIEKŠŠŠŠŠŠŠŠ !!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...