Jump to content

Voyager kreesli aizmugureejaa rindaa

romis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien!

Chrysler Voyager '00 gads, skaitaas 6vietiigs ar 2 vietaam katraa no rindaam. Vai ir iespeejams dabuut kreeslus, kur ir 3 vietas priekš aizmugureejaas rindas un vai tie derees divu vietu stiprinaajuma vietaas?

Varbuut, ja kaadam ir taadi un var aizdot vai samainiities uz divaam nedeeljaam novembra viduu, tad padodiet zinju, luudzu.

Romaans

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ir tāda komplektācija 2+2+2 - der garais sēdeklis un otrādi. Vienīgā probza var būt ar CP, jo tehpasē norādītas 6 vietas. Arī ārzemēs to var viegli konstatēt, jo vietu sadaļa dokumentā ir ar starptautisku apzīmējumu S.1. Pie kam, ja tev ir eiropietis, tad nebūs vidējā josta ar 3-punktu stiprinājumu, jo josta izvelkas no griestiem - amerikāņu vesrijām vidējam sēdeklim ir 2-punktu jostas

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ir tāda komplektācija 2+2+2 - der garais sēdeklis un otrādi. Vienīgā probza var būt ar CP, jo tehpasē norādītas 6 vietas. Arī ārzemēs to var viegli konstatēt, jo vietu sadaļa dokumentā ir ar starptautisku apzīmējumu S.1. Pie kam, ja tev ir eiropietis, tad nebūs vidējā josta ar 3-punktu stiprinājumu, jo josta izvelkas no griestiem - amerikāņu vesrijām vidējam sēdeklim ir 2-punktu jostas

Taatad - ja es dabuju to kreeslu, lai vareetu uztaisiit 223, tad treshajam kreeslam jaabuut ar divu punktu droshiibas jostu? Es pareizi saprotu? Man ir eiropietis. Cik piekasiigi ir Lietuvas Polijas un Ukrainas policisti uz shaadaam lietaam? Vajag braukt uz Ukrainu. Man to kreeslu vajag uz 2 nedeeljaam max....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...