Jump to content

Sebring 2001 bremžu gaismas


chronos
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Problēma sekojoša - ejot skati atklājās, ka nedeg bremžu gaismas, pareizāk sakot deg tikai vidus sekcija, kas iebūvēta bagāžnieka vākā. Pie vainas izrādījās viena izdegusī spuldzīte, ko arī nomainīju, tik diemžēl ši maiņa nedeva vēlamo rezultātu, jo tagad ieslēdzot tuvās gaismas, abas bremžu lampas deg nepārtraukti, spiežot bremžu pedāli, joprojām strādā tikai vidējā sekcija. Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs un var ko ieteikt? Varbūt vismaz virzienu kurā skatīties.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kas tas par moduli? kur iespējams to pārbaudīt? kādās naudās tas varētu būt, jo cik noprotu, tādas štelles neremontējās.... par to moduli gan biku šaubas māc, jo tā lampa, kas bagāžnieks vākā iemontēta strādā kā nākas, ja modulis būtu beigts, tad jau tā arī nešancētu... būs vakarā to spuldzīti jāpārbauda, varbūt tiešām nepareiza.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies, saņēmu. Pagaidām gan velk uz to ka tā lampiņa nav pareiza, jo "center high mounted stop lamp" vadās no tā paša slēdža, kā pārējās divas, bet tā strādā kā vajag. Ja tas nelīdzēs būs jāmeklē elektriķi :( Kaut gan ļoti iespējams, ka kļūdos, jo diži gudrāks no tās shēmas nepaliku.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Njā, tagad var pasmieties par mani :) Izrādās vainīga bija spuldzīte, tik ne tā kuru nomainīju. Nomainīju es, kā izrādās gabarīta spuldzīti, kas ar bija izbeigusies, bet bremžu spuldzīte bija izdegusi tikai pa pusei un tā ka ar aci pat redzēt nevar.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...