Jump to content

vēlos pirkt lūzni

TightenLoop
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Točneje ne es bet....

Nu tad tā...

pats saslimu ar US cariem kādus 5 gadus atpakaļ. par nopietnu "problēmu" tas kļuva kad pims 3 gadiem nopiku Chevy Camaro 87' ar 305 cid dzinēju.(nepako nenožēloju ne uz minūti) kādu laiku braucu, tad nolēmu taisīt....

nu jau drīz būs gatavs...

manu projektu var apskatīties te: http://www.windcitycars.info/forum/viewtopic.php?t=168

ceru ka nākamo gadu varēšu piedalīties Jūsu parādēs un izstādēs.....

Tak nu tēma ir tāda ka ar Amerikas auto esmu saslimdinājis arī sievas brāli. No sākuma domāju ka tā interese ir nenopietna kā vairākums cilvēkiem. taču pirms pus gada viņš nopika Crysler Le Baron '87. FWD... Pašlaik viņš ir pabraucis un nobriedis sākt ņemties ar kādu ´"dzelzs gabalu" pa nopietno. Redzu ka labāk viņš būtu ņēmies ar kādu nopietnāku klasisko RWD V8 amerikāni, taču ss.lv nekādas cerības nerosina. Zinu ka ir cilvēki kam tie "rījīgie" amerikāņi rūsē pie mājas bet arī ir tādi kas vēlās pirkt...

Nemeklējam neko izcilu un pa 100 ls. Meklējam kaut ko zem 1000 (+/-500) labi būtu ja braucams.

būtu labi chevy mone carlo,vai kāds cits.

Ļoti ceram uz saprātīgiem piedāvājumiem...

Paldies par sapratni....

PS piedāvājumus vainu te vai PM vai 22056767

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Visu cienju shitadam nenormaalam darbam!!!!!!!!! Lai veicas arii turpmaak!

Bet par pamestajiem auto - gruuti atrast,bet laiku pa laikam kaads paraadaas... var mekleet arii http://www.autoplius.lt ... ir tur maniiti arii ne paaraak labaa staavoklii un par pienjemamu cenu... arii ss.lv pie retro auto ir dazi interesanti exemplaari - Chrysler Cordoba 77/ ?? laikam...

man ir zinaams 1972 gada Dodge Dart/bez dzineeja.. Ford Custom?? /bez dzin/ bet dzineejs un kaarba man ir... tikai viss izjaukts..veel bija Dodge Dart Coupe ar cauru jumtu..laikam??

pirms gadiem X kaut kur pazuda Buick no Mezciema,bet par to vajadzeetu zinaat V8... un patieshaam daudzi taa arii saruusees...

Zviedrijaa var pamekleet,Somijaa arii.. dazi pat braucami - liidz praamim tiksi,taalaak kaa paveiksies... Bija arii Igaunijaa viens saits ar daudz vecajiem un dazaadaa staavoklii esoshiem ,bet tagad neatceros nosaukumu...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Visu cienju shitadam nenormaalam darbam!!!!!!!!! Lai veicas arii turpmaak!

man ir zinaams 1972 gada Dodge Dart/bez dzineeja.. Ford Custom?? /bez dzin/ bet dzineejs un kaarba man ir...

ir interese vai vari savu telefona numuru atsūtīt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 3 mēnešiem...
Točneje ne es bet....

Nu tad tā...

pats saslimu ar US cariem kādus 5 gadus atpakaļ. par nopietnu "problēmu" tas kļuva kad pims 3 gadiem nopiku Chevy Camaro 87' ar 305 cid dzinēju.(nepako nenožēloju ne uz minūti) kādu laiku braucu, tad nolēmu taisīt....

nu jau drīz būs gatavs...

manu projektu var apskatīties te: http://www.windcitycars.info/forum/viewtopic.php?t=168

ceru ka nākamo gadu varēšu piedalīties Jūsu parādēs un izstādēs.....

Tak nu tēma ir tāda ka ar Amerikas auto esmu saslimdinājis arī sievas brāli. No sākuma domāju ka tā interese ir nenopietna kā vairākums cilvēkiem. taču pirms pus gada viņš nopika Crysler Le Baron '87. FWD... Pašlaik viņš ir pabraucis un nobriedis sākt ņemties ar kādu ´"dzelzs gabalu" pa nopietno. Redzu ka labāk viņš būtu ņēmies ar kādu nopietnāku klasisko RWD V8 amerikāni, taču ss.lv nekādas cerības nerosina. Zinu ka ir cilvēki kam tie "rījīgie" amerikāņi rūsē pie mājas bet arī ir tādi kas vēlās pirkt...

Nemeklējam neko izcilu un pa 100 ls. Meklējam kaut ko zem 1000 (+/-500) labi būtu ja braucams.

būtu labi chevy mone carlo,vai kāds cits.

Ļoti ceram uz saprātīgiem piedāvājumiem...

Paldies par sapratni....

PS piedāvājumus vainu te vai PM vai 22056767

:) Pirieks ka ir vel (2) ar kuriem sakrit interese/s - atgriest jauniba, jau norakstito. Lai ari manas pasreizejas ambicijas nav augstas attieciba uz pirmo izveleto auto, bet f*** sis hobijs liks pasvist, jo ta ir ari papildus ka skola, jo nepietiek ar to, ka ir detalas, kas janomaina - to visu vel jaspej izdari, kas prasa ari zinasanas. Nakas iziet cauri visam, kas saistas ar izveleto auto, bet gala rezultata gutais gandarijums atlidzina visas ieprieksejas pules + tu pilniba (A-Z) parzini savu auto un ari spej vinu atbilstosi novertet nevis tadu, kas iegadats uz 1-2 sezonam.

Lai veicas! ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...