Jump to content

Cadillac pults un atslēgas pasūtīšana

ELVX
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki visiem!

Varbūt kādam ir pieredze - nopirku Cadillac CTS, kas atvests no amerikas ar vienu atslēgu komplektu. Apdrošinātāji prasa otru. Uzzvanīju uz Viking Motors - nereālu piķi šamie grib - 85 Ls par pulti un 20 Ls par programmēšanu. Savukart Amerikas auto 75 par pulti un 25 par programmēšanu. Ņemot vērā, ka man pašam vispār tā otra atslēga nav vajadzīga, vienkārši grēks izmest simts latus par neko. Varbūt kādam ir idejas, kur var dabūt pulti lētāk??? Paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es savējam nopirku ebay pa smieklīgām naudām un programmēšana bija vienkārša vēl nēsmu to izdarījis vnk. nav sanācis ... pirku to visu jo vienreiz gandrīz paliku ārpus auto bez ne kā ... CTS gan ir jaunāks bet ebay paskatīt domāju pa skādi nebūs ...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki visiem!

Varbūt kādam ir pieredze - nopirku Cadillac CTS, kas atvests no amerikas ar vienu atslēgu komplektu. Apdrošinātāji prasa otru. Uzzvanīju uz Viking Motors - nereālu piķi šamie grib - 85 Ls par pulti un 20 Ls par programmēšanu. Savukart Amerikas auto 75 par pulti un 25 par programmēšanu. Ņemot vērā, ka man pašam vispār tā otra atslēga nav vajadzīga, vienkārši grēks izmest simts latus par neko. Varbūt kādam ir idejas, kur var dabūt pulti lētāk??? Paldies.

Gan ne gluzhi pa teemu - nu vispaar jau nu taa ir BAIGAA vieglpraatiiba izteikties, ka otra atsleega nav un nebuus vajadziiga ... :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 5 mēnešiem...

Nu nezinu kāpēc gan nevarētu pirkt lietotu atslēgu līdzekļu taupīšanas nolūkos???

Var jau būt ka cadim ir savādāk, bet vairākiem Chrysleriem esmu tādā veidā atslēgas taisījis.

Nopērc no donora atslēgu, iedod tajā pašā TC motorā mašīnas datus, viņi tos tāl''ak uz jeņķiju pārbaudei un ja viss ok, tad pēc dienas viņi saprogrammē. Ja nemaldos dažus gadus atpakaļ atslēgas un pults programmēšana maksāja TC motorā ~ 20 ls.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...
Nu nezinu kāpēc gan nevarētu pirkt lietotu atslēgu līdzekļu taupīšanas nolūkos???

Var jau būt ka cadim ir savādāk, bet vairākiem Chrysleriem esmu tādā veidā atslēgas taisījis.

Nopērc no donora atslēgu, iedod tajā pašā TC motorā mašīnas datus, viņi tos tāl''ak uz jeņķiju pārbaudei un ja viss ok, tad pēc dienas viņi saprogrammē. Ja nemaldos dažus gadus atpakaļ atslēgas un pults programmēšana maksāja TC motorā ~ 20 ls.

Tagad Ls 25. Pagaajushnedeelj biju tur.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...