Jump to content

Ford Mustang GT (2007 g.)

kreaper
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labvakar!

Man ir tāds jautājums: nesen nopirku Lietuvā Ford Mustang GT, un kad atgriezījos Latvijā lai noveiktu tehnisko apskatu man teica (esmu no Daugavpils) ka mašīnu vajag uz buksīra tranzēt uz Rīgu, pēc tam gaidīt 3 mēnešus lai amerikāņu auto tika galā ar salīdzināšanas procesu CSDD, jo pagrieziena lukturi tur ir sarkanā krāsa, bet Eiropā vajag lai tos būtu tikai oranžā, ka arī ar marķejumu eiropas standartā (E8, E13, E6 u t.t.). Un tas nav viss - mani arī informēja ka procesa maksa ir ap 3000 latu. CSDD ir galēji personāži vai kā? Lietuvā šī mašīna noteikti spēj iegūt ka reģistrāciju, tā arī tehnisko apskatu - bet šeit ir kaut kāds ārprāts. Esmu jau sen griezījos Lietuvas satiksmes direkcijas inspekcijā, bet lai tiktu galā ar reģistrēšanu un tehnisko apskatu tev jābūt Lietuvas Republikas pilsonim.

P.S. Mani draugi teica, ka ja es braukšu Preiļos, Krāslavā vai Rēzeknē - tur varbūt Ford Mustang pāries ierobežojumus registrēšanā.

P.P.S. Vai Latvijā ir kantoris kas nodarbojas ar pagrieziena luktura krāsu mainīšanu Ford Mustang GT?

P.P.P.S. Un jautājums ārpus tēmas - gribu valsts numuru automašīnā ar četriem burtiem - cik tas maksās?

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

arī Lietuvā šis vairs nav vienkāršs process...arī tur jau prasa Eiropas krāsu salikumus un ne tikai...tur tiešām vajag lukturus ar E marķējumu. Latvijā to atcēla, bet atļāva pielāgot krāsas jebkādā veidā. Mustang ir diezgan sarežģita eletroniskā daļa, kura nepieļauj atdalīt bremžu signālu no pagirziena un tāpēc nākas likt papildus pagriezienu vadības bloku, mainīt aizmugures lukturim vidējo daļu uz dzeltenu utt. Kopsummā pārbūve izmaksā Ls 270. Plus sertifikācija 1300-1500 eur robežās un pēc tam reģistrācijas izdevumi.

Individuālais numurs ar 4 burtiem maksā Ls 2500.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...