Jump to content

Grand Cherokee kardans :(

GrandCherokeeLimited
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labvakar visiem!

Jeep Grand Cherokee limited 2.7 crd 2003g.

Es nezinu ka latviski bus tas detaljas nosaukums,tapec ceru ka te visi saprot krievu valodu :)

Ka man paskajdroja servisaa,man ir saluzusi GRANATA NA KARDANE,KOTORAJA IDET K PEREDNEMU MOSTU. Un teica ka diemzel ataseviski to nopirkt nevar,tikai kopaa ar visu kardanu, un tas maksaa 430lvl. Var but ir kadi citi varianti? Kads var kaut ko ieteikt,vai paliidzet samekleet sho detalju atsevishki, vai B/U ? Un vel dazhas hadenes detaljas ir vajadziigas,bet ti jau nav tik dargi .

Ieprieks paldies, Aleksandrs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

...jaa,diemzeel WJ/WH Jeep nav paredzeets mainiit atsevishki granaatu... tikai kopaa ar kardanu... shii detalja man ir uz vietas... cena 380Ls..

paareejais no ritoshaas nav iipashi daargs.. un daudz kas no Jeep daljaam ir uz vietas...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Lietoti kardaani jau ir beigti.... var meeginaat,protams .. shrotaa taadu veel nav.. ir tikai reklaamas,bet reaali nav uz vietas... taa ir viena no lielakajaam neveiksmeem Jeep kardaaniem.. vairaak par 15 graadiem attieciibaa pret asiim nevajadzeeja buut... realitaatee ir daudz vairaak un taadeelj jau arii beidzas kardaans pie 150K - 180K km....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies Alvis!

Pirmdien uz lietuvu braucu,tir cilveeeki var but atradiis sho granatu,vai uz restauraaciju,ja izdosis. ja ne,tad naksies pirkt jaunu. Man kardans un granata kura iet pie razdatkas(laikam) ir ideaala, Bet priekshejaa,diemzhel beigta:( Tur bija sitiens :(

man tagad kardans ir nonemts,ta vispar var braukt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...