Jump to content

DĪVAINAS SKAŅAS???


chrysler 300m
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!Jau kādu laiciņu braucot pa sūdīgākiem ceļiem no apakšas ritošajā(vismaz man tā liekas,neesmu specs :()bija dzirdama tāda ka grabēšana(Chrysler 300m 99.).Vakar šie trokšņi jau bija izteiktāki,iebraucot bedrē liekas ka kāds uzsit pa apakšu(liekas vairāk labajā pusē priekšā),nu nepatīk dikti man šie klaudzieni,kas tur varētu būt par vainu???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Biju servī,veči izložņāja ,izkratīja vāģi un neatrada neko tādu kas būtu jāmaina.Arī izvālējot pie servisa pa bedrēm no trokšņiem ne miņas.Nu her viņu zina,tādu iespēju viņi pieļāva ka pie vainas varētu būt ar amīti saistītas lietas bet vaļā neko nejauca.Vopšem ja tie uzsitieni jau būs biežāki lai vālējot pa taisno pie šiem .Bet pats dīvainākais ir tas ka tie lielie uzsitieni vairāk toč nav bijuši ...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Neesmu gan mainījis

man bij problēmas pēc amīšu maiņas,arī nevienā servī neko nevarēja pateikt! beigās izrādījas ka nepareizi amīši,it kā pēc koda un vizuāli ir,bet nedaudz garāka vītne par 1mm,tā nu man viņi mētājas garažā :))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...