Jump to content

kam jāievērš uzmanība pērkot jeep???

Mar4ix
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki, nolēmu pirkt Jeep Grand Cherokee Laredo 2000g., 4,7 v8 motors (230 zirgu), zinu ir taads pat ar vairāk zirgiem, bet domāju labs ar būs šis.... man pārdomu laiks vēl ir 7 dienas, līdz to iraudzīšu, nekādu servisu un testeru man nebūs (tjipa satiekamies uz lauka, unja man patīk, tad ņemu, ja nepatīk tad nē) , kādi būs efektīvākie paņēmieni pārbaudīt vai nepērku grabažu. PLEEASE HELP!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

sāc ar šito: http://www.jeep.auto.ru/Grand_Cherokee/WJ/index.htm

izlasi kārtīgi visu ko vari izlasīt - tur pat ir sadaļa "Как покупать Grand Cherokee (WJ)"

Un ja nav bijusi pieredze ar Jeep`iem neieteiktu šitādā vaidā pirkt Jeep`u - Kad pirku savējo, aizdzinu viņu pie meistara kuram pašam ir tāds pats personīgais auto, - un tad vel nevar motorā iekša ielīst :D - pēc pirkšnas tomēr nācās galvas blīvi un radiatoru mainīt :( - bet tas ietilpa nokaulētajā summā, Ja riepas nav jaunas atceries ka Jeep`am riepa maksā 120Ls gab., turklāt tev vajaga 5as riepas :) - jo zapaskai ir jābūt tā paša diametra kā pārejiem riteņiem, citādi razdatku var sačakarēt - Vobšem lasi cītīgi un sameklē kadu līdzi lai ir vismaz kāds ir ar skaidru galvu :D

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 mēnešiem...

Dabūju to Jeep....Jeep Grand Cherokee Laredo variants, 2000 g.izl., 4,7l. V8 . Quadra track II automātiskā kārba. Balta.

Problēmas protams bija un ir, kā nu kā bez tām... tikai problēmas var būt lielākas un mazākas ... Piereģistrēju savu Jeep Latvija, bet tehnisko neizgāju dažādu sīkumu dēļ ... viens stūres pirksts, aizmugurējais miglas lukturis bij jāpamaina no labās puses uz kreiso, viena riepa bija saplaisājusi, un priekšējiem lukturiem gabarīts protams - dzeltens... Stūres pirksti nomainīti, riepas ar ... azmugurējais miglas lukturis nomainīts kreisajā pusē, un ar tēvu izspriedām, ka arī dažu cilvēku ieteikuma iespaidā - iespundējām gabarīta gaismu tur kur tuvās un tālās gaismas. tehnisko neizgājām atkal ... izrādās tuvajai un tālajai gaismai nav leņķa ... tjipa izplūdusi .....tā .. ja kāds zin normālus lietotus eiropas lukturus par saprātīgu cenu rakstiet uz carzss73@gmail.com .

Ā nu kas vēl, gribētos nomainīt visus šķidrumus ... Kaut gan transmisijas eļļa izskatās labi līmenis un motoreļļa izskatās ok, bet nekad neko nevar zināt ....nobraukti pēc iegādes ap 30� km... tc motors grib 450 ls .... un šķiet tas ir pārāk sālīti..... vai arī es kļūdos ?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...