Jump to content

Nepieradinātais kumeļš

Mustangs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveicienāti. Šeit esmu jauna miesa, bet domāju, ka turpmāk šo lapu apmeklēšu regulāri.

Tātad man ir sasāpējis šāds jautājums.

Esmu tākā nobriedis iegādāties "amerikāni", jeb precīzāk Ford Mustang, kādu no 90` gadu sērijas un V8, bet man ir pāris jautājumi uz kuriem cerams man palīdzēsiet atbildēt :)

1.Ar ko šīs mašīnas visbiežāk "slimo", jebšu kas viņām plīst un varbūt tās ir deficīta detaļas Latvijā? Jo šobrīd vizinos ar Ford Probe 94. gada V6 un piemēram šim autiņam kārbas ir vājais posms, kā arī diezgan lielas problēmas iekš Lv viņas sameklēt (vismaz normālā stāvoklī) katrai mašīnai ir kāds vājais punkts.

2.Cik šis zvērs vidēji rij? (varbūt kāds īpašnieks ir kas var atbildēt)

3.Uz ko vajadzētu īpaši pievērst uzmanību pērkot šo konkrēto auto, lai neigrābtos (nerunāju šeit par sistiem, slīkoņiem, nodzītiem)

4.Kā ir ar detaļu pieejamību pie mums? Un vai ir kādi tiešām labi, specializēti servisi tieši uz šādām amerikāņu mašīnām?

5.Kur labāk pirkt šādu autiņu? Pie mums es skatījos klāsts ir diezgan švaks, arī www.mobile.de skatījos, arī tur nekā prātīga nebija, vismaz par saprātīgām cenām, varbūt varat ieteikt kādu valsti vai ieteikt kādu mājaslapu kur skatīties un meklēt, no ASV sanāks pārāk dārgi + vēl tā birokrātij un visas tās sertifikācijas...

6.Vispār kas šajā autiņā ir labs un kas slikts, varētu pateikt gan pozitīvo gan negatīvo.

Liels paldies par atsaucību!

Ar cieņu Dāvis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man ir 5,0L V8 90.gada GT ar mehāniku.

Īsumā - rūsa priekšējā tilta stiprinājuma vietās (lonžeroni). Tas arī viss. LOL LOL LOL

Nav viņam izteiktu vājo vietu,jo tur viss ir kā amītim pienākas, LIELS un daudz.

Nu nav problēmu ar detaļām. Protams šrotos tādi auto nav,bet ir daži cilvēki,kam šis tas ir. ;)

Jaunas daļas būs jāpagaida 2-3 nedēļas,bet plānojot remntu, tas netraucē. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sējēs un pa cik savējo paņēmi?Un tas jau droši vien bija kādu laiciņu atpakaļ...

Un runājot par jaunajām detaļām tad tās nāk no štatiem vaine? Kā ar pasta izmakām? Nav baigi augstās?

Romān paldies par saitu,bet visus tos terminus izburbulēt no angļu uz latviešu valodu ir diezgan sarežģīti :) bet nu šis tas noderēja...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Cena atkariga no stavokla. Es dabuju pasudigu,bet toties leti, pirku rudeni.

Detalas, logiski, nak no ASV. Bet cenas nav kosmoss,jo gana daudzi ar to nodarbojas. Ir laba vieta,kur iepirkties. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pie mums uz vietas ņēmi autiņu? Un kāda tad bija cena, ja nav noslēpums?

es pie mums vienu V8 atradu kas ir pārdošanā http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/mustang/Vn0MG05gQVk=.html

noskrējiens itkā nav liels (ja nav odometrs pārgriezts) krāsa gan pretīga, bet būtu jāpārkrāso :D

Ko pats ieteiktu? Kur meklēt šos agregātus?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 3 mēnešiem...

12.00 LVL ceļa nodoklis mustangam!? pff... 45.00 LVL vienmēr ir bijis un būs!

Ja ņem mustangu vai jebkuru amerikāni - jautājumus par degvielas patēriņu, detaļām neuzdod (pat ne intereses pēc). :P~

P.S. Mustangu pircējiem: mustangs ar automātisko kārbu = kā iekārojama sieviete BEZ krūtīm!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...