Jump to content
normunds

Rezerves daļas internetā

Ieteiktās ziņas

normunds

Sveiki autocienītāji.

Radās doma vienā vietā apvienot auto rezerves daļu internetveikalu adreses. Tie varētu būt veikali, kas tirgo un piegādā gan Amerikas firmu auto, gan citu valstu amerikas tirgum paredzēto auto daļas. Vēlams ielikt tās adreses kuras reāli ir izmantotas ar komentāriem kas tika pirkts, kādam auto, piegādes termiņiem un ieteikumiem, kas būtu jāņem vērā.

Pats esmu��anto�s� http://www.RockAuto.com . Pagaidām gan esmu iegādājies tikai literatūru-manuāli auto Honda Odyssay 2003 �L. Piegādāja nedēļas laikā bez nekādām problēmām pasta izdevumi beigās bija mazāki nekā sākumā tika aprēķināts. Tagad regulāri uz pastu nāk atla��ko� un jaunumi.

Papētot piedāvāto detaļu katalogu ievēroju, ka daudzas lietas netiek piedāvātas. Piemēram tāda lieta kā automātiskās kārbas eļļas filtrs netiek piedāvāts. Tamdēl radās šī doma izveidot informācijas apmaiņu.

Ceru uz atsaucību.Ar cieņu Normunds.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
normunds

Ļoti bēdīgi, ka tie kuriem ir informācija negrib ar to dalīties. Laikam bail, ka neatrauj gabaliņu no "" BIZNESA"".

Paldies par atsaucību.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Romans

Aber ludzu!

Man gan gribas teikt ka vispirms vajaga palasit citas sadaļas pirms te blaut ka visi slikti !

apskaties kaut te :

viewtopic.php?f=19&t=1194&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Patiesiba te tas lietas ir izrunatas pietiekosi, ja gribi visparigu informaciju iemet http://www.google.com tipa auto parts un dabusi chupu ar tirgonjiem ... talak jau jalasa kas kur ka konkretas lapas. Un vispar lai ko mekletu jazin auto marka modelis utt., jo kas tirgo GM dalas netirgo Ford pa piemeram utt.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
normunds

Paldies par šo infu.

Pirms rakstīju palasījos, bet vairāk par rockauto, 1.auto un GM netradu, tam dēļ arī uzrakstīju.

Palasot rūpīgāk auto marku Honda Odyssey 2003 EXL varēja salasīt un īpaši lietas kas interesē (autmātiskās kārbas filtrs).

Vēlreiz padies.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Robchiks

Es gribeju zinat kura momenta ir jasamaksa par preci un cik ilga laika atnak? Un veel pie citam detalam ir choose ko tur var izveeleeties?Un pie aizpildisanas ir divas vietas Billing Address un Shipping Address kuru no tiem vai abas vajag aizpildiit? Runa iet par http://www.rockauto.com.Vai ir kada labak adrese kur pasuutit

Jau ieprieks paldies

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Evalds

Esmu sūtijis rockauto.com , jāmaksā ir pie pasūtīšanas. Maksāju par lētāko piegādi. Uz epastu atnāca vēstulīte ka detaļa esot maza un atsūtīšot ar eksprespastu. Atnāca 5. dienu laikā.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Evalds

Parasti gan sūtu ebay.com , tur sanāk lētāki pasta izdevumi. Bet gadās ka ebayā nevar atrast vajadzīgo detaļu.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Āris Seisums

Billing adrese ir tā uz kuru reģistrēta tava kredītkarte, Shipping adrese ir tā, uz kuru gribi saņemt pirkumu. Ja šīs adreses atšķiras, tad abām ir jābūt reģistrētām bankā kredītkartes failā.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Robchiks

Billing adrese ir tā uz kuru reģistrēta tava kredītkarte, Shipping adrese ir tā, uz kuru gribi saņemt pirkumu. Ja šīs adreses atšķiras, tad abām ir jābūt reģistrētām bankā kredītkartes failā.

Isti nesapratu.Ja mana krediitkarte registreeta uz majas adresi tad arii shipping arii tur pat jabuut??

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Evalds

Ieraksti valsti uz kuru vajag detaļu piegādāt pie "Set location" ievadi savu pasta kodu. Parādīsies sūtijuma izmaksas. Vari izvēlēties parasto, vai prioritāro. Sūtīt kaut vai skrūvīti, lētāk par 30$ nebūs.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Āris Seisums

Isti nesapratu.Ja mana krediitkarte registreeta uz majas adresi tad arii shipping arii tur pat jabuut??

Normālā gadājumā jā. Ja gribas uz citu adresi, tad pašrocīgi tā adrese ir jādod zināma bankai. Ja banka pieļauj vekt pirkumu uz nereģistrētām aderešem, tad šāda kredītkarte ir īpaši apdraudēta.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Romans

Nu ko uzrakstit jau var tikai par to ar ko ir stradats :)

Par eBay gribu piebilst ka jaskatas tirgonju reitingi ... ja ir zem pozitivas atsauksmes 99% var ari iegrabties, vai vismaz dabut liekas problemas. Nu tas jalasa katra konkreta gadijuma atseviski ko tauta saka par sho tirgoni. Esmu pircis tur sho un to savam Eldo kas citur nav bijis atrodams teiksim oficialie parstavji vairs netirgo, vai es vismaz nesmu atradis. Riskeju un panjemu ari durvju atslegu sagatvi no viena tada 98.xx% (man bija tikai viena) ar VATS atslegu komplekta(aizdedzes) ... nu rezultatas ir tads ka durvju atslega jau atnaca ista, bet VATS atslega - gu gu ne tas kods, kaut gan tam lopam skaidri un gaishi uzrakstiju kodu kas man vajadzigs. Nu man paldies dievam ta aizdedzes atslega jau sen ir ta ka nav liela skade - bet fakC ka tads paliek ...

Ar http://www.gm-auto-parts.com nu jau stradaju ilgi un dikti, un faktiski man draugs savam Pontiac ar pargaja uz sho pasakumu. Ar garantiju atsutis ko prasiji un ja neslinkosi ierakstit VIN kodu pārbauda ari pec ta. Piegade + dalu savaksana utt gan iznak ap menesi bet jasaka gan ka es parasti savacu lielaku paku un tad ar sutu, vienkashi cela izdevumi sanak mazak uz kopejo summu.

Atokimijas pasakumiem izmantoju http://www.superiorcarcare.net/ ar nav bijushas problemas.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
cdr74

Divas reizes suutiiju no rock auto.

1.

140$-detaljas

160$-EMS piegāde

40 lati muita un PVN, ko samaksāju pastā pie pakas iznjemshanas

kopaa sanaaca 175 lati un viena nedēļa

2.

26$-detaljas

50$-FEDEX piegāde

10 lati par deklarācijas aizpildīšanu, pašam jābrauc uz lidostu pa muitaam, pastiem utt vazat papiirus

10 Ls muita un PVN

kopaa sanaaca 55 lati un viena nedēļa, +20 lati par degvielu, plus sachakarēta darbadiena

Ieteikums, pasūtiet caur EMS, lai arī tajā galā izskatās dārgāk, summā sanāk lētāk un ērtāk.

Jo EMS ir tas pats Latvijas pasts, pashi visu tur nomuito, sarēķina, utt.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Taalis

Padalisos ar savu piedzivojumu :)

Ka gadijas, ka ne, reiz sadomaju, ka man vajag sveces pasutit interneta :)

Par tadam kadam iedomajos saja pilseta paris veikalos sacija, ka Latvija ni, ni - nebusot.

Ta ka esmu gana liels slaists, dazs labs to zina loti perfekti :) ,

tad gari nepratojot palukojos sur un tur interneta, nu taka padaudz prasa par piegadi,

varbut labak ne, bet amazon.com atradas itka nedaudz labak, nu labi - pasutam.

Smalki neiedzilinajos (kluda!, vajadzeja gan) - nu tak vienreiz jau pasutiju no amazon.com,

sutijums naca tepat no Vaczemes, ar parasto pastu, nu tad jau te bus tapat.

Spiezam pogas - un ..... neka, paka sak savu celu no Kalifornijas un nevis ar

USPS (United States Postal Service) http://www.usps.com/ ka parasti no

gm-auto-parts.com, bet gan ar UPS (United Parcel Service of America) http://www.ups.com/

(pie kam UPS Expedited , tas ir vienu limeni augstak neka pamatlimenis).

Nu labi, gan jau bus oki.

Ari UPS var interneta sekot lidzi pec numura kur un ka paka celo. (starp citu UPS Latvijas lapaa info par pakas celu ir detalizetaka).

Pec kadam 3 dienam paka ir Vacija, Kelne. Talak jau paliek lenak.

Un tad ir stop - stav Riga, gaida atbrivosanu no muitas...

Nu labi, lai jau gaida, mums jau te viss tads lens, lens un citadaks.

Paiet 3 dienas, ceturtaja diena pastakaste atrodu lapinu ar virsrakstu - telegrama,

kura var salasit, ka UPS kantoris Riga laipni aicina ierasties un nokartot muitas un

sanemsanas formalitates. Oki, aizbrauksim jau kautkad no Valmieras lidz Rigai.

Paskatos uz datumiem un tad atskaneja latvijas pastam veltiti pulkaki kaimintautas lietotie netulkojamie epiteti. Izradas - 07.04 UPS kantoris Riga normali savlaicigi (tai diena paka nokluva Riga) izsutijis zinu, 08.04 no rita Valmiera pasts pienemis un tad varonigi pec dazam dienam 10.04 tomer nogadajis paris kvartalu attaluma mana pastakaste. Mja, nu tads ir tas pasts.

Tagad jau apskatos sikak, kas tas par kukaini ir tas UPS. Aha, ir tads ar kantoriem Riga un dazas Latvjas pilsetas, bet Valmiera nea. Nu ko, paka ir Riga muita, jabrauc uz UPS kantori atmuitot.

Ta ari izdariju. UPS kantoris ir diezgan interesanta vieta - K.Ulmana gatve 2 ... (parocigi braukt ar 10.tramvaju)

Rezultata izdevumi sadi loti noapalojot...

manta ap 60$ + piegade,handlings ap 40$ + muita ap 9Ls + pvns kadi 2 Ls + paris lati bankai par siem maksajumiem + 10Ls par muitas fomalitasu kartosanu deklarantiem

(man apvaicajas vai pats dosos uz muitu iznemt, es atsaciju un beigas palika ta, ka UPS pats iznem un atved uz Valmieru)

divainiba - muitas deklarants, kas darbojas UPS kantori ciesi piesacija banka veikt divus maksajumus atseviski muitu un atseviski pvn... kautka jau to laikam var izskaidrot, bet man vel kads lats papildus izdevumos

Paka pec paris dienam tika pievesta klat Valmiera...

Katrs pats var ta teikt no si piedzivojuma izlobit sev noderigo.

Man katra zina turpmak nekadi neskiet izdevigi izmantot UPS uz Valmieras pusi, loti iespejams ari tad, kad seit uz vietas varbut paradisies UPS kantoris.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Taalis

Papildinaashu ar Laacz staastu , pieredze ar TNT, dazhas staasta detaljas man bija ljoti paziistamas.

Paarsteidza Laacz braukasana (laikam tak 2x) uz lidostu pec sagatavotiem muitas dokumentiem un ari laikam tak 2x uz TNT biroju Riga.

Staasts atrodams sheit:

http://laacz.lv/2008/04/29/elektronikas ... -no-kinas/

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
bumbieris

A PVN un muita no cik liemas summas jāsāk maksāt?

Man pēdējo reizi no 83.41$ Latvijas Pasta muita nodokļus paņēma. Vaitad vairs nav, ka no 50Ls un lielāku summu nodokļus par pakām sāk skaitīt.

Atkal es kaut ko esmu garām palaidis laikam! :D

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
bumbieris

Tad jau sanāk Rockauto ir labie! Bez transporta bija virs 60$, bet nekas šeit pa virsu nebija jāmaksā. Galvenais pareizi papīrus tajā galā noformēt. :)

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
snow

pasutiju rockauto vienu detalu tieshi pa svetkiem cerot ka bus atrak neka ja izdarishu sutijumu kada no rezerves dalas veikaliem Latvija jo parasti manajam nekas uz vietas nav.

sanemu shodien apstiprinajuma mailu ka izsutits caur Fedex. Vai tiesham pasham jabrauc kauko atmuitot un maksat kaukadi nodokli? Detalas cena 71$

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gunars1336843116

Sveiciens talseniekam snow kas dzīvo A...... ielā) !

Es pirms nedēļas Rockauto iepirku daļas par 102$ un sūtīšana ar Fedex ....... pēc svētkiem jābūt klāt tad arī zināšu pastāstīt kā ir ar muitām...

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
normunds

Kā i-neta veikalos saucās piekabes āķis un vadu komplekta āķim? Varbūt kāds ir sūtījis vai arī zin kur šīs lietas pameklēt?

Honda Odyssey EXL 2003g.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties