Jump to content

Dodge lukturi.

Martins001
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Originaalie prieksheejie lukturi autinam ir tik loti izbaleejushi, ka tumsaa braukt nav iespeejams, taapeec gribu jautaat, kaadas iespeejas un kur vareetu dabuut eiropas standarta lukturus un kaadi ir Depo razotie???

Muljiigu jautaajumu - kas un kur ir Depo driixt uzdot ?

Neonam viens lukturis pavisam mateets ...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nezinu par to Depo... varu savu pieredzi izstāstīt...

Man Grandam arī bija lukturi kirdikt.

Izmeklējos pa visu Rīgu eiropas lukturus, nekur nevarēju dabūt, TC motors piedāvāja pa 135Ls gabalā.

Sazvanīju Grosauto un šie kaut kādā veidā atrada, kur Rīgā ir Granda lukturi... savi kanāli ...:(

Nopirku no šamējiem par 60Ls gab. Kaut kādi Taiwanas ražojumi, pēc izskata tādi paši kā oriģinālie, bet tā īsti nederēja vietā, nedaudz ar vīli un galvu pastādāju... un viss okidoki.

bet nu gaisma jau nu riktīgi labā, ar vecajiem lukturiem nevar salīdzināt...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

neonam nav manīti...nu vismaz es neesmu manijis

OK. Bet KUR tas Depo ir ? :) Lai pats preciizi noskaidrot vareetu. Un tur dabuujamaa produkcija - tas ir no kurienes ? USA, Ķīna vai kas cits ?

Iespējams, ka šie: http://www.depoautolamp.com/

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Depo lukturus razo, ja nemaldos, Taivaana. Depo paarstaavji atrodas Maskavas ielaa 457 uzreiz aiz T/C Dole.

Vienkaarshi gribeeju zinaat vai kaads ir uzlicis savam auto un kaada ir sho lukturu kvalitaate, ja cena ir 40 ls gabalaa.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kādu tur vēl laku? tas ka USA lako, tas nenozīmē ka tev arī jālako, paskaties nevienam eiropietim nav lakoti lukturi, nu vismaz cik esmu redzējis.

a tos štruntus priekš pulēšanas pasūtīju no ebay.com ~30 Ls, iekšā ir instrukcija un viss kas vajadzīgs, lai varētu to izdarīt savā garažā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kādu tur vēl laku? tas ka USA lako, tas nenozīmē ka tev arī jālako, paskaties nevienam eiropietim nav lakoti lukturi, nu vismaz cik esmu redzējis.

a tos štruntus priekš pulēšanas pasūtīju no ebay.com ~30 Ls, iekšā ir instrukcija un viss kas vajadzīgs, lai varētu to izdarīt savā garažā

Laka (kaa man liekas) vajadziiga, lai tas puleejums ilgaak tureetos. I peec kaada nosaukuma e-bajā skatīities ?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

Gribu jautaat zinaataajiem- kas tie par motoriniem, kas ir jastiprina pie eiropas standarta lukturiem?

TC motoraa man pazinoja, ja es gribot savam Dodge uzlikt eiropas lukturus, tad bez shiem mistiskajiem motoriniem varot nesanakt, tipa motorinus varot nepieslegt, bet vini tik un ta esot nepieciesami...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...