Jump to content

Radio kods

epsi
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien,

Varbuut kaads var paliidzeet un pateikt kaads ir Voyager standarta radio kods. Paldies!

Šaubos vai ir tāds standarta kods.

Varianti 3.

1- savulaik Visionam kods bija usermanuaalii ieraxtiits

2 - kods bija ieprieksheejaa iipashnieka uzraxtiits arii uz pasha radio :)

3 - krievijas weblapaas vareeja atrast kodu kalkulatorus.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Man ir tāda pati problēma. Kur var aizvest, lai sataisa???

Papildus man CD nelas diskus saka ka error. Vai tas tāpēc ka kaut kā atšķiras ASV un ES CD vai varētu būt kāda cita problēma?

Chrysler T&C Limited 1999, 3,8

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Papildus man CD nelas diskus saka ka error. Vai tas tāpēc ka kaut kā atšķiras ASV un ES CD vai varētu būt kāda cita problēma?

Par nelasīšanu: ieliec tīrāmo disku, lai lēcu noslauka, CD diskos atšķirību nav.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies, pamēģināšu iztīrīt. Ceru ka nebūs lielāka vaina.

Var jau buut, ka tiiriishana liidz. Bet biezhaak ir probleemas ar pasha laazera fokuseeshanos.

Iztīriju ar tīramo CD - nelīdz. Kā var noregulēt lāzera fokusēšanos??? Vai kāds var pastāstīt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kādus diskus nelasa,oriģinālos vai rakstītos ?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies, pamēģināšu iztīrīt. Ceru ka nebūs lielāka vaina.

Var jau buut, ka tiiriishana liidz. Bet biezhaak ir probleemas ar pasha laazera fokuseeshanos.

Iztīriju ar tīramo CD - nelīdz. Kā var noregulēt lāzera fokusēšanos??? Vai kāds var pastāstīt?

Laikam jau būs vienkaarshi aparaats jaamaina.. :) Ir protams shur tur pa meistaram kas to labo, bet darbs + laazera mainja nebuus daudz leetaak par jauna aparaata iegaadi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 9 mēnešiem...

"Pie manis!" =))) Tirgoju orģinālo Chrysler stratus magnetolu ar visu orģinālo cd čeindžeri 6Cd ietilpst čeindžerī.Kods nav problēma,kas grib,lai ved pie vecīšiem,kas raustās bet gatavs riskēt,nodod "Latgalītes tirgū" es savu atbloķēju pa 15Ls Cena tanī brīdī bija pilnīgi pie kājas,katik skaņa iekš auto nevis nāves klusums :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...