Jump to content

Nedienas ar ščotku(Voyager)

drumer
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!!!

Man tās mini problēmas jau sāk apnikt, bet nu neko darīt!!!

Tagad sākās problēmas ar aizmugurējo logu tīrītāju - tas strādā kā grib!!!!

Tas mēdz ieslēgties pats no sevis un strādāt, cik pašam tīk!!!

To vel varētu kaut kā pieciest, bet tā gumijas berzēšanās pa sausu logu caur kauliem iet!!!

P.S. Kad uz paneļa nospiež pogu, lai tā strādātu pārtrauktā vai nepārtrauktā režīmā - viss notiek kā pēc rokasgraāmatas - strādā :)

Ko varat ieteikt???

Varbūt kādu labu elektriķi!!!

Arī priekšējās ščotkas brīžiem visādus pigorus izstrādā!!!

Grand Voyager '97 3,3L Automāts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...
  • Pēc 2 nedēļām...

Kā jau iepriekš rakstīju man bij visādas problēmas ar logu tīrītāju aizmugurē - strādāja kā gribēja, kad ieslēgsies, kad izslēgsies zināja tikai tā pati!

Abi slotiņu režīmi strādāja Ok!

Bet šodien kad slota strādāja sev tikai saprotamā režīmā, es gribēju, lai gaiss no ventilātora pūš man uz kājām nevis uz logu!!!

Pagriezu ventilatora slēdzi ar kuru regulē kur pūtīs(degunu, kājām vai logu) un notika brīnums - slotiņa apstājās!

Tad nu sāku ziņkāres vadīts grozīt to slēdzi, lai uzzinātu, kas notiks un varbūt tā ir tikai sakritība!!!

Slotiņa nestrādāja stāvokļos: uz degunu, uz degunu un kājām un uz kājām, bet tiklīdz ieslēdz režīmu uz kājām un logu vai tikai logu tā šī uzreiz sāk stādāt tikai sev saprotamos intervālos!!!!

Lūk tāda mistika!

Ko ieteiksiet darīt, lai savestu visu kārtībā?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Biežāk sastopamie elektroiekārtas defekti ir apkures sistēmas ventilatora dažu režīmu "pazušana", logu tīrītāju patvaļīga ieslēgšanās, ātrumkārbas vadības bloka un devēju defekti, saulē izbalējuši un kļuvuši necaurspīdīgi priekšējie lukturi.

CARAVAN elektroiekārtā, vairākās vietās ir izmantots "mainīgās masas" princips, kā rezultātā viens un tas pats vads var pildīt vairākas funkcijas - bieži kaut kas var pazust vai lieki uzrasties pēc signalizācijas uzstādīšanas, ja tas nav noticis profesionālā servisā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...