Jump to content

Amerikāņu auto ievešana caur starpniekiem

justwar
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ko nu neieteiktu tad tas noteikti nebūtu Joukers. Pēc pieredzes - riktīgs krāpnieku kantoris, kurš apčakarē klientus izmantojot to, ka tu neredzi cenu izsolē un nosauc cenu no zila gaisa. Visi klienti it kā apmierināti, bet līdz brīdim kad uzzina īsto auto cenu izsolē. Daudzi to arī nekad neuzzin, bet kas uzzin, tad lielā taisnošanās...

To GMC - varu derēt, ka tu Invoice par abu mašīnu iegādi tā arī neesi redzējis - tātad nezini īsto auto cenu. painteresējies - varbūt tevi gaida pārsteigums!!!

To justwar Pameklē ir daudzi citi kantori, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, un kur ir draudzīgāka attieksme pret klientu arī pēc tam, kad esi viņiem pārskaitījis naudu. Lai veicas

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bet kādas jūsu atsauksmes par http://www.crashescars.com. Es aplūkoju šo firmu tur itkā ir iespēja pasūtīt arī uz Rīgas ostu. Jāmaksā par pārvadājumiem pa Ameriku + Konteineris+ iekraušana + kuģis.

Cik es paskatījos iepriekšējos pirkumus, tad manuprāt diezgan izdevīgi itsevišķi tie kuri ir bijuši bojāti tikai ar ūdeni. pats esmu noskatījis ford mustang GT, bet bail, ka varētu apčakarēt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bet kādas jūsu atsauksmes par http://www.crashescars.com. Es aplūkoju šo firmu tur itkā ir iespēja pasūtīt arī uz Rīgas ostu. Jāmaksā par pārvadājumiem pa Ameriku + Konteineris+ iekraušana + kuģis.

Cik es paskatījos iepriekšējos pirkumus, tad manuprāt diezgan izdevīgi itsevišķi tie kuri ir bijuši bojāti tikai ar ūdeni. pats esmu noskatījis ford mustang GT, bet bail, ka varētu apčakarēt.

Ar ūdeni bojātie (plūdos slīkušie) tiešām ir "izdevīgi", bet tik uz pirkšanas brīdi, jo vēlāk tās būs nepārvaramas šausmas. Tie auto pat labi izskatoties, tomēr vairs nav ceļami, tāpēc tos lēti pārdod.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

cik es saprotu konteinerā var iekraut vairākas mašīnas tādējādi ir iespējams ietaupīt uz piegādi.

A...nopat iešāvās prātā...kur var nopirkt monstrus ...laukos tāds noderētu. Paldies!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

To GMC - varu derēt, ka tu Invoice par abu mašīnu iegādi tā arī neesi redzējis - tātad nezini īsto auto cenu. painteresējies - varbūt tevi gaida pārsteigums!!!

To justwar Pameklē ir daudzi citi kantori, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, un kur ir draudzīgāka attieksme pret klientu arī pēc tam, kad esi viņiem pārskaitījis naudu. Lai veicas

Man bija cits kantoris un man uzrādīja invoice ar cenu,kas bija 4x zemāka. Tāda nu toč nebija iespējama reāli. Cena uzrā'dita bija muitai,lai pati muita būtu zemāka. Bet principā jau invoice cenu var ierakstīt jebkādu, tākā nav lielas strapības vai summu pasaka vai iedod fake invoicu. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

cik es saprotu konteinerā var iekraut vairākas mašīnas tādējādi ir iespējams ietaupīt uz piegādi.

A...nopat iešāvās prātā...kur var nopirkt monstrus ...laukos tāds noderētu. Paldies!

P.S.Tas jau arī ir vie4ns no papildus peļņas vietas, veicot auto atgādāšanu. Cena ta tiek ņemta par konteineru no katra auto. Nu +/- tā ir.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ar DESTRUCTION nevar...tas ir parastais amīšu aprošinātāju gājiens it sevišķi, ja auto izskatās vesels - bija nozagts, likvidēti visi vai daļēji identifikācijas numuri, un citi gadijumi....vēl var uzrauties izsoles gaitā, kad pirms izsoles ar doķiem viss ok, bet pēc izsoles nez kapēc parādās gan destruction, gan non repairable (ir bijuši gadijumi)....vel labāk bija nesen ar vienu, kam sākumā bija clear tittle, bet atnāca ar salvage FLOOD

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...

Nu ja ir interese pasūtīt kādu auto ASV tad varu piedāvāties- nodarbojos ar to!

Garantēju, ka saņemsi ko esi pasūtījis :) bez šmugulēšanās!

Uzreiz saku, piedāvāju mašīnas labā stāvoklī- ne sistas, ne degušas, ne slīkušas- ja ir vēlme iegādāties ko tādu tad pie mums netrūkst interneta resursu kas to piedāvā!

Ja ir interese dod zinju: 28352995

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Atradu Kadu autinju No ASV, atrodies Kotka, Finland...

Ko man jadara vispirms pirms dodies uz "Finland", lai ieperkties autinju?

Tur auto bus ar FIN. tranzitas numuriem, un visiem dokumentiem no ASV un no "Finland"'s pusiem...

Vaj jus nezinaiet vai es varu brakt pats ar tadu autinju pa Eiropas celiem (FINLAND-ESTLAND-LETLAND) liidz majai, lai viss noformeet seit...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Protams, ka var ja ir tranzīta numuri un apdrošināšana

galvenais ir paņemt no Somu poisiem muitas papīrus, lai būtu pierādījums, ka samaksāts eirozonā(ja ir papīri no ASV) - ja somu doķi, tad nevajag

Kas tas nozime Somu dokki, tikaj tranzita numuri, un kadas papiras no Sntatiem, kada atsavinashana (Otkreplenie!!!)...

Bet ja esmu ne dabussu tranzit numurus Somijaa, ka es varu tikt Atpakal LAtvijaaaaa, ar savam jaunam AUTO???

To Be, Or Not To Be !!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...