Jump to content

Jauns auto no salona Amerikā uz Latviju / MSRP price

RIX
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Jautājums ir par jauna auto iegādi.

Principā nekur, ja iet runa par cenu, nav norādīta pilna cena. Piemēram, Latvijā ja gribi pirkt Civic, samaksā 12800 Ls pārdevējam un pārējo CSDD.

Amerikā visur pie cenām ir atsauksme, piemēram, "1MSRP excluding tax, license, registration, $635.00 destination charge and options. Dealer prices may vary."

Tātad jautājumi:

1) "MSRP excluding tax" cik tad liels ir "tax" Amerikā. Ne jau 18% kā Latvijā?

2) Tātad, ja es tur nopērku auto no salona un organizēju uzreiz piegādi uz Latviju, vai man ir jāpērk amerikāņu licence un jāreģistrē viņa USA vai arī var reģistrēt pirmo reizi uzreiz Latvijā?

3) Un, ja es pats uz salonu aizbraucu to mašīnu paņemt un pats braucu mājās, man tie $635.00 ir jāmaksā?

4) Un galu galā, uz Invoice tātad viņi man norādīs kopējo summu (ar visām licencēm un tax) vai bez?

Paldies par viedokļiem!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

MSPR ir ražotāja ieteiktā cena (Manufacturer Suggested Retail Price). Tax ir nodokļi, kas atšķiras dažādos štatos un variē no 0-25% kā nu kuram produktam un kur. Un pēdējā piezīme nozīmē, ka dīleris cenu var mainīt.

Par pārējo neesmu drošs

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

MSPR ir ražotāja ieteiktā cena (Manufacturer Suggested Retail Price). Tax ir nodokļi, kas atšķiras dažādos štatos un variē no 0-25% kā nu kuram produktam un kur. Un pēdējā piezīme nozīmē, ka dīleris cenu var mainīt.

Par pārējo neesmu drošs

Principā skatos New York štatu. Varbūt kāds var pateikt cik % tur ir "tax" jaunajām automašīnām?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 1 mēneša...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...