Jump to content

Bremzu diski

Maverick
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveicinati,

driz jamaina priekshiejie bremzu diski. Saku domat kur pirkt. sheit TC motors piemeram(vai atlasa), vai nu pameginat no ebay.com? ir kadas domas uzreiz?

easy samekleju vienu no ebay piedavajumiem: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CHRYSLER-300M-99-04-Drilled-Slotted-Brake-Rotors-FR_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33564QQihZ002QQitemZ120168108881QQrdZ1QQsspagenameZWDVW , tur ir 6 dazadi veidi, var kads pateikt ar ko tie atkiras?

Ka jus domajat, vai var njemt tadas lietas no USA? es tieshi domaju par kvalitati... vai labak sheit..

Gaidishu komentarus,

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pieredze raada, ka nav logjiskas sakritibas cenas zinjaa ne vienmēr daargaakais ir tas labaakais; es saveejam uzliku par 30 Ls gabalaa, pirku uz Tallinas ielas; toties mans pazinja nopirka par 48 Ls gab un soliijaas teikt, ka tie ir labaaki, bet reaali dziivee sanaaca otraadaak...mees abi gandrīz vienlaiciigi nomainiijaam, vinjsh pat 2x mazaak nobraucis kaa es, bet tie diski izskataas stipri sliktaak kaa maneejam autinjam...tik un taa tas viss ir subjektiivi, jo cits varbuut 20tk nosvilina pa pilseetu ekstreemi braukaajot, cits toties zjuuzjina gargabalniekus. Vispaar jau diezgan tam autinjam ir ko bremzeet, baigaa inerce un svars...Es domaaju, ka vislabaak ir pirkt letaakus bremzju diskus, toties netaupiit uz bremzju klucjiem un tos iegadaaties taadus labaakus, nu piemeeram ar keramisko parklaajumu-tik daudz nekarsee, nemet to melno putekli nost un nedilst ar tik aatri, kaa leetaakie...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...