Jump to content

Velos pirkt 300M

Robchiks
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ir velme tuvakaja laika nopirkt 300M, bet nezinu kadu motora tilpumu nemt kurs labaks un ar kuru mazakas probleemas.

Ka ar ritoso dalu un kadi biezakie niki sastopami 300M

Un viss beidzot kuru gadu nemt 1999 vai 2000 un rozojumu USA vai EUR

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu ta, dazi ietiekumi no manis.

Labak njemt ar dzineju 3.5L , nevis 2.7L. Man it nav problemas ar to 2.7 bet 3.5 ir venkarshi niknaks :)

Ar ritosho man nebija vel nekadas saskarshanas, it ka nav problemas. Amerikanijem ta ilgi kalpo.

Sakara ar US, Eur versiju, ja njemt US tad laikam vajadzes tur spuldiztes pielagot, bet par to te citi vairak pastastis. (bet projams ja tu njem auto kas jau bijis Latvija tad neko nevajag es ta saprotu).

EU versija ir forshaki priekshejie lukturi, bet parejas sikumi ir tadi pashi.

Par gadu man liekas nav lielas atskiribas 99 vai 00. Ja nejms 2003 tad jau ir salona un virsbuves vizualie uzlabojumi un vel CD chengeri iet klat.

Vel ir Chrysler 300M Special Edition, Latvija tadu nevienu pagaidam nebiju pamanijis. bet Google var daudz ko interesantu atrasts, ja es mekletu tagad, tad mekletu tadu versiju. Bet pat EU tie ir reti sastopami.

Koro4e uda4i v poiskax ;) Ewo sovetuju posmotretj LHS, totze 300M tolko vnewne mne kazetsa bolee agressivnij! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ir velme tuvakaja laika nopirkt 300M, bet nezinu kadu motora tilpumu nemt kurs labaks un ar kuru mazakas probleemas.

Ka ar ritoso dalu un kadi biezakie niki sastopami 300M

Un viss beidzot kuru gadu nemt 1999 vai 2000 un rozojumu USA vai EUR

he heee... es kaa reizīt grasījos shodien likt sludinajumu par pārdošanu. Un taatad...

300M 3.5 2000. (US version)

melns, pilna komplektācija - melns ādas salons, stikla lūka, apsildāmi priekshējie krēsli, CD changers uz 4 CD, optika pielagota TA prasībām + ielikts Xenons (neatbilsts TA prasībām, bet krietni labāka redzamība :)), jauni dzidri miglas lukturi.

Ar motoru un automātu nav bijušas nekādas problēmas pat ziemas lielajos mīnusos. Regulāri mainīta motora eļļa (sintētiskā 5W40). Eļļu ēd 1l uz 10 000 km.

Nu pat nomainīju stūres stieni, abus lodbalstus, jauni bremžu kluči, jauns akumulātors (85 Ah), nomainīta zobsiksna, jauni amortizātoru atbalsta gultņi. Auto teicamā tehniskā kārtībā, Latvijā nav "sists", sēdies un brauc. Nākamā TA 28.08.2008.

Manam niķis - logu tīrītāji reizēm gļuko. Neieslēdzas uz pirmo mazāko, lēnāko režīmu. Vienkārši jauzgriež uz ātrāku režīmu un tad atpakaļ uz lēnāko.Tas arī viss.

Kas attiecas uz ritošo, lodbalsti ir vājākā vieta. Mūsu ceļu kvalitāte prasa savu, bet tas jau ietekmē jebkuru marku. Vēlams likt oriģinālās US detaļas, nevis ķīniešu, indiešu štruntus.

Motoru noteikti labāk 3.5, jo 2.7 pa vāju lielajai "būdai". Ar 3.5 auto ir dinamisks uz šosejas prieks kruīzēt, nekādu problēmu ar padzīšanu ja auto pilns ar pasažieriem, pamatīga jaudas rezerve.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

jauns akumulātors (85 Ah),

Ka tu tadu iebazi ieksha? man varta 62Ah tikai tikai. Vairak Ah vairak akis pec izmera. vienkarshi interesanti :)

Manam niķis - logu tīrītāji reizēm gļuko.
- Man taa Pat... laikam visiem vinjiem shitads gljuks.

Ka tev TA ar xenonu laiz ieksha?

Bet viss parejais izklausas normali. Ta ka Robchiks rekomendeju to auto apskatit.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ups bishkji samuldejos par tam Ah. Iestukjeju lidz ar nagiem 80 Ah universalu ermu ar 2 klemmes vietaam katrai polaritatei.

http://www.bannerbatterien.com/eng/bb1/ ... /index.asp

Par tiem logu tiiriitaju gljukiem lasiiju kaut kaadaa CH foruma. Tas ir Chrysler rupnieciks gljuks, ko shamejie nav iipashi centushies noverst.

Uz TA ieliku originaalaas lampinjas, toties pieseejaas par zili baltajaam migliniekos, neliidzeeja arii tas ka izvilku no bardahoka un atraadiiju parastaas standarta H3 lampinjas. Jaunais gurkjis lika uz vietas nomainiit. Taa saciit , kaartiibai jaabuut.

Ak jaa... komplektaa vel atdotu baigi labo ziemas riepu komplektu Dunlop Graspic DS2

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...