Jump to content

jeep grand cherokee 3.1 dizelis


Helmuts
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Vai kāds var ieteikt kādu padomu.

Iegādājos 2000.g. grand cherokee ar 3.1. dīzeli. Deg dzesēšanas škidruma lampa, ka it kā škidrums pa maz. Attaisot korķi konstatēju, ka iekšā trauks pilns ar putām. Doma ir, vai nu iepriekšējais īpašnieks, respektīvi kāds no auto plača vai kaut kādā citā veidā ir iegāzis kaukādu logu šķidrumu, vai nu iespējams ka kaut kādu sistēmas attīrīšanas līdzekli. Respektīvi, jautājums, kā lai to figņu (putas) dabon laukā???? Vai kāds zin vai ir kaut kur nopērkams kāds neitralizētājs ko pieliet klāt. Jo vienīgā zemākā vieta, kur izlaist šķidrumu ir apakšējais patruboks, bet caur to neko prātīgu neizlaidīsi, izņemot radiatoru... Un motors stulbi burbuļo pēc noslāpēšanas, it kā visu laiku gaiss ir iekšā... :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar shitādu vairāk ipashi nevazājies rinkjii! - pa konkrēto motoru nezinu, bet parasti blokā ir skrūvīte kur izlaizt šķidrumu.

Darbība apmēram tāda - gažam laukā visu kas tek, un skalojam sistēmu banāli ar dārza šļūteni, var palīgā paņemt radiatoru mazgājamo šķidrumu, - un skalo to visu lidz baltajām pelītēm, pectam lej antifrīzu un brauc laimīgs. :P

!UWAGA! - pārliecinies vai šīs putas nerodas no izshautas galvas blīves! - jo ja blokā ir gaiss ljoti viegli ir salocīt galvu! - viens no variantiem ir burbuljajošs izplešanās trauks.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...