Jump to content

"CHECK ENGINE"


Viesis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Itkā varbūt muļķīgs jautājums, bet priecāšos par atbildi - vai eļļas mainīšana vai akumulatora lādēšana var izraisīt "CHECK ENGINE" lampas iedegšanos??? Iepriekšējās reizes mainot eļļu un lādējot aķi nekas tāds nebija, bet tagat hops un ir! Auto ir Chrysler Stratus 2.0. Priecāšos par atbildēm.

P.S. Ja tas gadījumā ir kāds errors saistībā ar aķi vai noņemot klemmes no akumulatora un paturot nost kādu laiku amīšiem kļūdas var nomest?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man Check engine iedegas šad tad braucot lielus gabalus konstanti uz 100 - 110km/h vai pa putekļainiem ceļiem. Pēc kādiem 300-500 km pazūd pats no sevis vai ielejot jaunu degvielu. Kāds gudrāks var pateikt precīzāk, bet tas varētu būt saistīts ar gaisa/degvielas maisījuma izmaiņām uz ko kompjis noreaģē. Pirmās pāris reizes satraucos. Tagad, zinot, ka viss autiņam kārtībā, vairs nepievēršu uzmanību.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Check engine pat reagjee uz bākas vācinju ja tas nav pietiekami labi ciet :) - bet vis populārākais variants ir eljas mainja, nomainot elju netiek nonullets skaitiitaajs un autinjsh meegina vislaik prasiities uz servisu :P

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Jaa tas viss itkaa dereetu, bet Stratus ir sasodiiti vienkaarsh autinsh un uz elljas mainju nekad neprasaas arii par baakas staavokli tam pie kaajas, tapeec diezin vai buus juusu nosauktaas probleemas pie vainas, bet taapat paldies par idejaam :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 mēnešiem...
  • Pēc 3 mēnešiem...

Tā nu sagadījās, ka man piešķīra darba autiņu un manējais stāv. Periodiski gan izbraucu kādu riņķīti. Reizēm vienkārši iedarbinu lai pastrādā. Pēdējā laikā parādījās niķis. Pielaižu, bet pēc aptuveni 10 min slāpst. No jauna nelec. Pāris reizes ieslēdz izslēdz signalizāciju (ne rūpnīcas), tad pielec un vairs neslāpst. Moš kādam ir bijis līdzīgi? vai tā viennozīmīgi ir signalizācija?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...