Jump to content

Help me!!!! Chervolet Blazer !!!! Gribu!

Viesis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Lieta tāda, ka gribu pirkt Blazeri, ( vispār pirmo autinju) ir tjipa divi piedavajumi, viens no uscars.lv

Chevrolet Blazer

Gads: 1993

Chevrolet Blazer

Nobraukums: 203000 km

Dzin. tilp.: 4.3 L

Degviela: Benzīns / Gāze

Ātrumkārba: Automāts

Pārnesumi: Nav norādīts

Krāsa: Melna

Salons: Āda

Cena: 3200 EUR

Bet otrs ir tāds, no ss.lv

Marka: Chevrolet

Modelis: Blazer

Virsbūves tips: Apvidus

Gads: 1995

Durvju skaits: 5

Metālika: Nē

Krāsa:

Ātrumkārba: Automāts

Dzinēja tips: Benzīns

Motora tilpums, l.: 4.30

Nobraukums, km: 150000

Tehniskā apskate: Jā

Cena: 2900 EUR

Komplektācija: Kondicionieri, Centrālā atslēga, Stūres pastiprinātājs, Signalizācija, Stereo iekārta, ABS, El.logu pacēlāji, El. spoguļi, Lietie diski, Tonēti logi....

Bet sāpe ir tāda, ka nevar ierubīt, kāpec vecs Blazers ar gazi maksā tikpat, kā 2 gadus jaunāks bez gazes, Palīdziet man!!! Mana versijas ir tāda, vai nu vecais i baigi labs, vai jaunais ir nojats!!!!

P.S

Bērnibas sapnis par Suburbanu, bet kabatas vēl par sausu!!! Vairāk acis metu uz veco, jo šhim i gāze, un tjipa lētāk sanāks :) Pametiet kādus ieteikumus!?!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Mans subjektīvais viedoklis, un personiskā pieredze ir tāda, ka tas vecais Blazeris ir galvas tiesu labāks par nākamo modeli. Respektīvi jaunāko! :) Tas melnais '93 gada drapaks arī ir zināms. Nav nekāfas vainas. Ir vēl viens tāds pārdošanā no Daugavpils. To par mazākām naudiņām var dabūt, plus viņam jau ir ielikta gāzes iekārta, ko savukārt es neatdzīstu. :) Īstenībā Blazeris ir foršs drapaks!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pats tiko iegādājos.

Pievērs uzmanību krustiem un kardānam.

Skaties vai bagāžnieka durvis nav baigi sarūsējušas. Esmu visu netu izložņājis nav.

Arī atzīstu veco modeli. Daudz iespaidīgāks par jaunāko. Skaities vai nav liftots(celtas uz augšu), pēc šī prieka sākoties problēmas ar piekari.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bremžu kluči, filtri, un amīši ir uz vietas. Citas daļas atnāk 1-3 nedēļu laikā, kā nu kur tās pasūta. :) Sāpes mēdz but dažādas. Ja neseko līdzi un regulāri nesaeļļo hadeni, tad fixi būs jāmaina lodbalsti. Ja tam paseko, tad gadiem iet. Ja uzvāra motoru, tad jārēķinās, ka tas ir V6.... Tobiš divas galvas, divas blīves, etc. . Elektriskā daļa diezgan stabila, hadenei vājā vieta ir atsaišu bukses ( 22,-Ls )un kardāna krustiņi (13,-Ls).Par virsbūvi jau Vinnijs teica... Rāmis ir pamatīgs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Uzvārīt var dažādi...

Man sanāca...var blīves nomirt, var ūdens sūknis nomirt, da jebkas...Nebūtu man sakarīgs meistars kuram pašam savulaik arī bijis blazers būtu diezgan čābīgi...Vecis ar prātu un kontaktiem...

Kuzavs it kā cinkots, bet laiks tik un tā dara savu.

Atceries arī ka jālej antifrīz nevis tosols.

Blazerim normāla temp. ir ~95C, mazajiem autiņiem tā ir vārīšanās temp.

4x4 ir labs...McJānis ir stāstījis piedzīvojumus pats arī esmu mēģinājis...~70 grādu slīpā kāpā uziet kā bez piepūles...vienīgi lejā braukt bija bailīgi, jo nevarēja redzēt ir tur kas apakšā vai nav...

Kravnesība arī ir ļoti laba...var pat iebāzt salonā gūltas matraci 160x200 cm

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Skan jau skaisti 70 gradi augshā!!!! Mēs vienreiz ar patroli meginajam smerļa meza kalninjā uzbraukt, bet nesanāca, shim pa grūtu, vai ar braukt nemāk :)) Cik vidēji lielas remonta izmaksas mēdz būt pa gadu? 1000ls?

Un cik maksā riepas? Jaunas gan jau millijonu, bet lietotas??? Un kur var parbaudīt bleizeriša stāvokli, pirms pirkšanas, vai arī tas ir neiespējami, jo zinu, ka pirms pirkšanas vieglos daudzi aizved kautkur un izkrata, un tad šie nosakot auto vainas?!? Jo es neesmu tik liels eksperts, lai uzmetot aci, pateiktu,kas i ok , kas nēē :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man pa gadu bija ne vairāk kā 300Ls, ja vidēji sarēķina pa 4-iem gadiem, cik man šis bija. :) Riepas jaunas pirku pa 42,-Ls, ziemas Goodyearus pa 58,-Ls. ;) Stāvokli Blazerītim vislabāk ir veikt pie cilvēkiem, kuri zina šo modeli! Tādi ir Amerikas Auto, Atlas Motors, Ameira servisos atrodami. Kā arī pie privātajiem, kuri ir remontējuši tos...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja laicīgi kopsi un neļausi nobrukt tad jau nebūs traki. Detaļas nav dārgas.

Varbūt arī nebija 70grādi, transportieris nebija līdz bet aptuveni tā varēja būt. Kad būsi nopircis aizvedīšu parādīt:)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tas `95.gada ir mans bijušais, nekādu vainu nav. Durvis nav izrūsējušas aizmugurē, lodbalsti pagājušogad mainīti Atlasā, bremžu kluči, torsionbukses. Daudz maz savedu kārtībā, bet tad man viņu vnk vairs nevajadzēja.

Ja kādi jautājumi - 29452176.

P.S. Saucu par Zuzi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...