Jump to content

Stratusa neatrisinamais GĻUKS


Viesis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki visi! Esmu te jauniņajs, bet ceru uz gudro palīdzību. Eksistēju ar savu "Kr.Stratusu" 2,5, AK, (1995) diezgan patālu no Rigas - Daugavpilī. Un tā kā katrs mēģinājums tikt pie skaidrības nozīmē kārtējos 500 km un vienu-divas darbadienas, mokos jau gandrīz divus gadus. Bez lirikas un pēc būtības: periodiski slāpst (automāts!) uz zemajiem apgriezieniem dažreiz uzrādot "Cheku", dažreiz nē. Kā pazīme - dažreiz uz pašu galvu sāk "spuroties" apgriezieni - no 500 līdz 2300. Kļudas (nolasot ar atslēgu) radīja visnedāžādākās, bet pārsvarā saistītās ar MAP devēju. Tika būts pāris reizes TC un reizi Atlasā, bet šim vāģim ir niķis, kā klientam pie zobārsta durvīm - nekas vairs nesāp, tiko nokļust servisa - nē slāpšanas, ne apgriezienu lēkāšanas. (varbūt 3 stundu marš ietekmē :-)) ). Lidz ar to neko ne konstatēt, ne nolasīt nevarēja. Atmiņā nekas nepaliek. Tukšgaitas motorīņu iztīrījam (piesmērēts gan bija), atradam paši plaisu vakuuma caurulē (nomainījam) - rezultātā kļudas par MAP vairs it kā neuzrāda, bet slāpst tik un tā. Vienu dienu - ne reizes, citu - pa 3-4 reizes pēc kārtas (un protams krustojumos, pagriezienos.. :-(( ) Nekādu likumsakarību... It kā ir tendence nedaudz biežāk "akstīties" mitrā laikā vai uz auksto dzinēju. Bet tā nav dogma... Vispār izskatās ka kādas ķibeles ar apgriezieniem vai smadzenēm. Ko darīt?! Jā, un vēl viens simptoms - pa retai gaitā (vienmērīgā - ap 100 km/st) gadās tādi kā spēcīgi, strauji uzsitieni (dzinejā? kārbā?)un noraustīšanās, bet kārtīgi nogāzē un uz ilgāku laiku pazūd.

Mēģināju pētīt arī Viļņā (tuvāk!), neatrada datoru tadai vecai mašīnai :-)). teica, ka vār būt ķibele ar lamb-zondu, vajagot to atsevišķi diagnoscitēt. Vai tā varētu būt, kur to Latvijā varētu darīt? Vispār jau domāju vāģi mainīt, bet pirmkārt jau ir vienkāršī ietiepies tikt skaidrībā, otkārt, amerikāņi (kopumā, uz turpmāko) iepatikās (arī auguma dēļ), bet sāk biedēt nespēja tikt ar tiem skaidrībā, un kad vel amerikāņu auto servisa civilizācija nonāks līdz Latgalei... :-(( Pālīgā! Dodiet padomu! :-))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu ja... Ne parāk daudzi atsaucās ar padomu...

Par svecitēm: vai tad ATLASnieki nebūtu pārbāudījuši? 1 stundu 20 elektrķis kaut ko baudija... Katalizātoru paskatīsim.

Bet par ko liecina pa reizei (pēc pielaišanas) uzkāries tahometrs?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu ja... Ne parāk daudzi atsaucās ar padomu...

Par svecitēm: vai tad ATLASnieki nebūtu pārbāudījuši? 1 stundu 20 elektrķis kaut ko baudija... Katalizātoru paskatīsim.

Bet par ko liecina pa reizei (pēc pielaišanas) uzkāries tahometrs?

tas ir gļuks no body kompja-kraisleru slimība, kura pazūd tikko simts metru radiusā atrodas auto elektriķis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...