Jump to content

hrod

Viesis rg.
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

• Pēc 3 gadiem...

:) - ir pagajusi 3 gadi un... pasam nakas atbildet uz savu jautajumu. Laiks nestav uz vietas un es ari, un Interese par sim lietam pa so laiku ir taaa saasinajusies, ka vai traks, akls un pilnigi noteikti nepratigs!!!

Protams, nevaru apgalvot, ka lidz sim es visu laiku to vien dariju ka domaju, par HOT ROD automasinam, bet palenam, palenam mani modas / veicinajas si interese aizvien lielaka.

Darbojoties lowrider laucina, kura veikumi ir iespaidigaki par HOT ROD - es saku just, ka mani aiz dziesmas iekseji nem vel kads... amerikanis, bet tads makten bravuuurigais!!! - Beidzas viss ar to, ka galva/domas atbrivojas, matos ierausas vejs, dvesele briviba un! es beidzot sadzirdeju rock muzikas dveseli!!!

Taja bridi es pilniba izmainijos, bet neizdzesot visu ieprieksejo. Rock, un rock n roll muzika mani aizvien vairak parnem sava gusta, nemot vera, ka loti milu parvietoties ar velo - piekeros tam!, saku histeriski meklet vecos HOT RODu zurnalus - pieturoties pie savas vizijas, apgriezu ar kajam gaisa zinio.com, kur ir jaunie HOT ROD zurnali, tad uzgaju tadus raidijumus, ka PINKS, PINKS ALL OUT, HOT ROD TV un... es pazudu no realas pasaules uz vairakiem menesiem! Biju tik laimigs, ka atlika tik atmest kajas pret sauli no laimes! :)

Mani mana vizija nobrieda vel precizaka un es skaidri sapratu, kas ir mans un ar ko velos nodarboties turpmakos dzives gadus (sob. 25).

Tapa projekts, projekts zem nosaukuma DEUCE. Nozime sim vardam ir vairakas, bet ta ista - 2 = divnieks, jo es sastapu par sevi jaunaku domubiedru un mes sapratam, ka - JA!!! Startejam un pec briza ari paradijamies interneta (dazus menesus atpakal).

* Pamata ideja: projekts ir domats velninam, kas katra no mums mit, bet vel ar papildus niansitem;

MERKI:

* Veidot visa veida projektus: velo / moto / auto - dazadas kvalitates, saprata vai arpus saprata robezam, bet veidojot savus projektus (ne-pasutijuma) - vini tiek / tiks veidoti nepratigi, sausminosi vnk MADDD!!! :) - pieturoties pie savam velmem un projekta pamata idejas;

* Tapat cilvecins var izteikt savas nepratigakas velmes / fantazijas pro. parst. tem. un meginasim tas realizet;

* Renovacija;

* Vecu, aizmirstu detalu meklesana, atjaunosana un atgriesana lietosana / kolekcionesana;

* Darba resursu paplasinasana (iekartas / iespejas / risinajumi);

...

PAPILDUS - lietas acij, sirdij, dveselai -

* Nesen tika sakts darbs pie zimejumu / gleznojumu izveidem. Ir laiks aizmirst par kardinosam bildem interneta vai plakatiem. Ir laiks istam lietam! - Tapat katrs interisents var pasutit zimejumu vadoties pec savam velmem;

* Bus ari visadi interisanti aksesuarini ka piem.: skulpturinas ar iespeju pasutit ari ko individualu;

* Apgerbs, ka piem. t-kreklini ar dazadiem unikaliem aerografiskiem zimejumiem utt.

...

Butiskakais ir tas, ka viss tiek domats, veidots LATVIJA - pasu rokam / pratiem - lietam var sajust vinu raksturu, smarzu un noteikti ari garsu. :) Tapat netiek veidots uz daudzumu, bet ta lai ir jutama garsa. Nakotnes plani ir grandiozi ka augstak tas ir minets, un es ticu tam, ka ja cilveks sevi kam velta un nedoma ka bus, bet dara, tad ari viss izdodas... :) + Vel si lieta vairak sak aizraut jauno paaudzi, kas ir pozitiva zime, ka bus nakotne - un DEUCE ari paliks nakamajam paaudzem.

Atsaucoties uz 2007 komentaru - ''Tāda sajūta,ka dzīvojam pakaļā. :(''

- ja! - ja mes to pielaujam / samierinamies! ;)

Ja ir jautajimi, ieteikumi, komentari - drosi, un pa laikam ienac ciemos: http://www.d2.lv ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 mēnešiem...

ammm... es nezinu ar kadiem vardem precizi sakt, bet... - esmu gandarits, ka nenobijos vai neatradu ertus iemeslus, lai neiesaktu / neturpinatu.

Ap savu projektu saku no pasas apaksas un sodien esmu priecigs, ka varu piedavat Tev to pec ka mana sirds alka vairakus gadus -- istus / dabigus makslas darbus! :) (hot rod / pin-up / drag race / ... temas).

No sodienas lidz 29.10.10 pirmie darbi pieejami izsoles veida:

- http://d2.lv/004.htm

Si ir viena no iespejam, ko velos piedavat un ir ari pec ka vel tiekties;

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...