Jump to content

Kāds benzīns jālej Dodge Magnum 5.7 HEMI


Korishs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Jautājums itkā stulbs, tipa RTFM, bet tur rakstīts 89 octan, bet cik es saprotu tas ir pēc citas metodes ņemts(zinatniskā vai motora metode), pašlaik leju 95E, bet varbūt vajag 98E?

Kompresija šim motoram ir 9.6, motora tips OHV

Paldies par atbildi

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 6 mēnešiem...
ja ieteiktais ir 89 octane (USA standarts) tad es ieteiktu liet mūsu 98-to

Izšķir divus oktānskaitļus: RON (research octane number) un MON (motor octane number). Mērot MON motoram uzliek lielāku slodzi. MON parasti ir par 8-10 punktiem mazāks par RON. Gandrīz visā pasaulē (arī Latvijā) degvielu parasti iedala pēc RON. Dažuviet (mūsu gadījumjā arī ASV) degvielu iedala pēc vidēja starp RON un MON un tur tajai pašai degvielai ir par kādiem 4 vai 5 punktiem mazāks oktānskaitlis. No tā mēs varētu spriest, ka, ja štatu papīros ir 89, tad pie mums (mūsu saprašānā) vēlamais oktānskaitlis attiecīgi būs 93-94. Līdz ar to mūsu 98-tais šiem dzinējiem nav ieteicams. Atliek ar vienlīdz lielu nobīdi uz augšu vai uz leju benzīns ar oktānskaitli 92 vai 95. Savukārt, ja štatos ir paredzēts zemāks par 89-to, tad nu ne augstāku par 92-ro pie mums...

  • Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kādu brīdi mēģināju lietot 95E, pēc tā�ad �pārtrauk� tika lietots 98E. Par cik pēc dabas mīlu braukt agresīvi(saprāta robežās, starpību jūtu. Proti 98E uzskatu par piemērotāku, jo jaudas ir vairāk otrajā variantā lejot gan Chrysler, gan Mercedes arī vecajā Probe gāzu 9�. Lasot augstāk rodas jautājums. Ja ražotājs iesaka lietot 95E, bet lietots tiek 98E, kas dotajā situācijā tiek upurēts?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...