Jump to content

Jautajumi uz atjautibu saistiba ar...

Viesis rg.
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Pats uzdevu, pats ari atbildu - karbas filtrs protams ir, bet griezoties TC motora attieciba uz salona filtru man skaisti latviski ar kriev. akcentu atbildeja, ka neesot-ttt... concordem, bet nekas, weekenda apgriezisu visu apkart gan atradisies, kko. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pats uzdevu, pats ari atbildu - karbas filtrs protams ir, bet griezoties TC motora attieciba uz salona filtru man skaisti latviski ar kriev. akcentu atbildeja, ka neesot-ttt... concordem, bet nekas, weekenda apgriezisu visu apkart gan atradisies, kko. :)

var nebūt, jo arī Town&Country ir versijas gan ar, gan bez - ja nav paredzēts, tad ielikt nevar, jo ir cits korpuss visas sistēmai

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nja, bet iemesls kadel interesejos bija, jo pec lietus kad strada ventilacija salona caur vinu ienak nepatikama, sasmakusi smaka. Beigas piefikseju, ka pec lietus vaditaja puse zem tepikisa ir mitrums, tad sapratu ka kkur ir problema ar blivitem... tagad bus jakeras pie tam...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nja, bet iemesls kadel interesejos bija, jo pec lietus kad strada ventilacija salona caur vinu ienak nepatikama, sasmakusi smaka. Beigas piefikseju, ka pec lietus vaditaja puse zem tepikisa ir mitrums, tad sapratu ka kkur ir problema ar blivitem... tagad bus jakeras pie tam...

taa vareetu buut visu Concorde, LHS un 300M kopeja probleema. Arii mans 300M "saslapina bikses" pec lietus.

Viena US foruma tieshi par to bija pacelts jautajums, un atklaajaas, ka vaina ir virsbuuves metinajuma vietaa -

pie starpsienas kas atdala motora telpu no salona.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...