Jump to content

Aktuāli (Blogs)

Lai sekotu, piesakieties  
  • ieraksti
    5
  • komentāri
    0
  • skatījumi
    584

Contributors to this blog

  • regnars 5

GAZ AA : diski un riepas (09.2017)

Lai sekotu, piesakieties  
regnars

99 skatījumi

Kas attiecās uz diskiem un riepām tad uz hot rod tipa projektu Latvijas mērogā ir grūti piemeklēt īstos diskus un riepas... - priekšā es atradu plānos rezerves diskus no 2012 gada ford focus, plānās pankūkas bez caurumiem, R16 (nav redzams nevienā attēlā) - dziļos un ļoti senos riepu krājumos uz R16 izdevās atrast šauras augsta profila riepas - precīzā retro hot rod stilistikā. - Ar priekšu viss skaidrs, bet vel ir aizmugure! -

Aizmugurē gribas pieturēties pie klasikas, tādā ziņā ka priekšā šauras un aizmugurē maksimāli platas un augstas. - Atrast riepas nebija problēma, 22.5 utml. varianti ir, bet atrast tēmai atbilstošus diskus, pagaidām nav izdevies. -  Nē, ir  daļēji izdevies, bet riepu un disku kopējais svars ir nesamērigs ar aizmugurējo tiltu..., Okey, vēl ir variants nomainīt aizmugurējo tiltu uz tiltu kuram ir dubūlie rati, kas arī nav slikts variants, bet tad atkal... - priekšā un aizmugurē disku stilistika krasi atšķirsies... - tāds nebeidzams vāveres ritenis.

- Šobrīd reālakais variants ir turpināt ford focus rezerves disku tēmu, tas būtu paplatinot šaurās pankūkas tā, lai uz dikiem varētu uzmontēt maksimāli platāko un augstāko riepu uz R16.

P.S.

Turpinājums šai tēmai noteikti vēl būs! (GAZ AA galerijā var apskatīt ''piemērīšanos'')

Lai sekotu, piesakieties  


0 komentāri


Ieteiktie komentāri

Nav neviena komentāra, ko parādīt

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties
×