Jump to content

ChameleonBird's Blog

 • ieraksti
  19
 • komentāri
  6
 • skatījumi
  38790

Firebird Farm - ideja, kuru realizēja


ChameleonBird

2784 skatījumi

 Dalīties

Stāsts pa īstam aizsākās pēc šī gada (2013) Saulkrasti Wanted, kad draugi no Lietuvas jeb cabano & Family, ieradās pie mums ciemos, kaut idejiskā un tādā tālā sapņu līmenī ideja par ko šādu jau lidinājās pāris gadus iepriekš.

Bet par ko tad īsti ir šis stāsts? Stāsts ir par mūsu ģimeni un aizraušanos ar Firebird. Un šī aizraušanās jau ir izaugusi par ļoti nopietnu lietu, kā rezultātā ir iegūtas 3 no 4 esošajām paaudzēm. Vairāk nebūs, jo Pontiac netiek ražots... Kas to, lai zina, iespējams, ka nākotnē, tomēr to saražos vēl kādā paaudzē? :)

Bet nu atpakaļ pie stāsta – atbraukuši ciemos Cabanosa meita sāka pielietot savas fotogrāfa prasmes un fotografēt visus Firebird un ne tikai piemiņai un tad vienā brīdī iesaucās – šeit ir tik daudz Firebirdu nu gluži kā fermā dzīvnieki, kā rezultātā tapa Facebook foto galerija ar viņas veidotajām bildēm, kuras nosaukums ir "Firebird Farm". Tā pa vienam, otram un trešajam vārdam līdz šīs galerijas nosaukums bija iesēdies mums tik dziļi prātā, ka nolēmām ar laiku izveidot uzrakstu – koka gravējumu vai metāla vai no kāda cita materiāla un to piekārt virs vārtiem, kā lielākajā daļā īsteno amerikāņu rančo ar domu – lai cilvēki zina, kas par ģimeni šeit dzīvo... Tas gan vairāk tā nenopietni, bet, lai zinātu, kas šī ir par "fermu" un ko tajā "audzē".

Ir pagājuši vairāki mēneši un, lai arī mana īstā dzimšanas diena ir rīt, bet ņemot vērā, ka tā iekrīt pirmdienā, tad, jautājumi ir lieki... Tāpēc tika izmantota izdevība un uztaisīts neliels pasākums par godu – vasaras turpināšanai un manas jubilejas pre-party. Tie, kas vēlējās ieradās paši, jo, lai arī apritēs 1/4 gadsimta, tomēr īpaši lielu pasākumu negribējās.

Un tātad – Saulkrastos sanāca iepazīties ar vienu foršu cilvēku, kuru sauc Sergejs un viņš brauc ar sarkanu Camaro. Noteikti viņu pamanīja visi, kas bija ieradušies uz sezonas atklāšanu. Un, lūk Sergejs, bija izdomājis ļoti oriģinālu ideju – paklausoties mūsu plānus, sapņus un idejas uz "kaut kad nākotnē", viņš īstenoja daļu no mūsu ieceres jau tagad un kopā ar draugu, nedēļas garumā pa vakariem un pēc darba izgreba no koka Firebird emblēmu ar uzrakstu "Firebird Farm".

blogentry-2999-0-19295800-1377444942_thu

Perfekta dāvana, pareizā laikā un vietā. Paldies Sergejam un viņa draugam! :)

Tagad tik jāizdomā kur un kā to pareizi piekārt.

 • Upvote 3
 Dalīties

0 komentāri


Ieteiktie komentāri

Nav neviena komentāra, ko parādīt

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Komentēt...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Pievienot...