Jump to content

Dainite's Blog

 • entries
  27
 • comments
  38
 • views
  723,789

Viss, Kas Notiek - Notiek Uz Labu


Dainite

61,527 views

Sveicināti visi, kas nolēmuši palasīt manu blogu, jeb latviski sakot - publisko dienasgrāmatu. Nolēmu to rakstīt tāpēc, ka manā dzīvē šobrīd notiekošais ir izraisījis ārkārtīgu interesi kolēģos, rados un draugos. Un interesi izraisījušais fakts ir tāds, ka - ES MĀCOS AUTOSKOLĀ!!! Tas apkārtējiem, nupat ir karstākais dienas kārtības temats, ko apriest pie pēcpusdienas kafijas. Lai neizjauktu lietu kārtību sākšu par visu pēc kārtas.

Lielākā daļa pat netic, ka man nav tiesību. Un tas patiešām ir jocīgs fakts ņemot vērā to, cik ķerta esmu attiecībā uz amerikāņu autiņiem. Bet tāds nu ir fakts. Kautkā dzīvē līdz šim sanācis, ka sākumā dēļ vienas jaunības stulbumā piedzīvotas avārijas (paldies Dievam ar laimīgām beigām), vēlāk tādēļ, ka vienmēr pa rokai bija šoferītis, tiesību man joprojām nav. Bet dzīve jau tāpēc ir interesanta, ka tās piedāvātais scenārijs parasti atšķiras no mūsējā. Pēc viena "neliela" ģimenes skandāliņa sapratu, ka esmu sasodīti atkarīga jautājumā, kas saistīts ar nokļūšanu kautkur, kur neiet sabiedriskais transports. Un tas, ka viena pat nekur aizbraukt nevaru - tas bija pēdējais piliens.

Galvā atausa tas, ka daudzreiz biju jokojot teikusi, ka sajūgs ir kautkāds nedamācījušos inženieru izgudrojums un, ka tiesības likšu tikai tad, kad Latvijā tās varēs nokārtot atbilstoši 21. gadsimtam - uz automāta. Sapratu, ka ja negribu likt tiesības kopā ar dēlu - tad šis ir pēdējais brīdis, kad kļūt neatkarīgai attiecībā uz auto vadīšanu.

Tā nu nepagāja i ne pāris nedēļas, kā trīcošām kājām stāvēju pie autoskolas biroja durvīm un domāju - nu gan man ir gals klāt - varbūt labāk tomēr ņemt kājas pār pleciem?

Taču gals ne tuvu nebija klāt, tas izrādījās tikai daudzsēriju piedzīvojumu seriāla sākums, kam sēriju skaits pagaidām ir nezināms.

 • Upvote 1

5 Comments


Recommended Comments

Apsveicu!!! Laba doma Tev galvā iešāvusies :)

Un tas, ka vairs nebūsi atkarīga no "šoferīša" tas vien jau ir milzonīgs pluss :D

Un starp citu, rakstīt Tev arī sanāk interesanti... :)

P.S.

Kas tā bija par avāriju (nevaru atminēties) raibi tad gāja :D

Link to comment

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...