Jump to content

Dainite's Blog

 • ieraksti
  27
 • komentāri
  38
 • skatījumi
  729104

The End ...


Dainite

369474 skatījumi

 Dalīties

Kā jebkura daudzsēriju ziepju opera, arī šis seriāls par manām tiesībām beidzot ir noslēdzies. Pie tam jāsaka - ļoti veiksmīgi. Visiem, kas cītīgi sekoja līdz un turēja par mani īkšķus vēlos teikt milzīgu paldies. Tomēr noslēgumā vēl apkopošu šādus tādus faktus un domugraudus par visu šo.

Ir milzīga atšķirība vai tiesības liek 18 gados par senču naudu pilnīgi bez nekādas dzīves pieredzes, motivācijas un saprašanas kāpēc tu to dari, vai arī to dara 35 gados, ar konkrētu mērķi un motivāciju, priekš sevis un ar pamatīgu pieredzi un zināšanām gan par auto, gan par dzīvi kopumā.

Teoriju var apgūt gandrīz jebkurš, ir tikai jāmācās, savukārt braukšanai gan ir ļoti svarīgs instruktors un tas, kā viņš savu darbu veic. Ja gadīsies tāds, kam pašam viss ir pilnīgi po, tad nevar gaidīt, ka pēc viņa mācīšanas kaut kas labāks būs galā no skolnieka. Tāpēc nevajag baidīties mainīt instruktoru, ja nepatīk. Pie tam momentā. Es laikam varu justies laimīga, ka mana intuīcija uzreiz izvēlējās tik labu instruktoru. Varbūt kādam citam viņš nepatiktu, jo cilvēki ir dažādi, bet man viņš ļoti patika un savas braukšanas nodarbības vēl ilgi atcerēšos ar smaidu.

Kāds pēc tam jaunais šoferis būs uz ielas, tas atkarīgs no cilvēka paša. Labs instruktors var tikai kaut ko mēģināt glābt. Ja jauneklis nekad pa priekšu pa durvīm nav palaidis dāmu, tad neceriet, ka viņš pie stūres esot kādu kaut kur palaidīs. Un, ja kāda dāma ir blonda pēc būtības, tad pie stūres tāpēc viņa nekļūs labāka.

Kopumā par tiesībām varu pateikt to, ka autoskolā iestājos 2012. gada 8. oktobrī un braukšanas eksāmenu nokārtoju 11. februārī. Neko nesasteidzot un arī neko nevelkot garumā pa 4 mēnešiem tiku līdz tiesībām. Naudas ziņā tas kopā bija 310,44 Ls, bet jāņem vērā, ka man bija šādas tādas atlaides un medicīna, kā arī baltās tiesības man arī jau bija. Taču tas ir pierādījums, ka zem 300 Ls šobrīd pie tiesībām tikt nav īsti reāli, jo es visu darīju tik taupīgi un ekonomiski cik vien iespējams.

Kopumā man patika. Ja pirms gada man kāds būtu teicis, ka man būs tiesības un es nevarēšu vien sagaidīt, kad tikšu pie stūres, tad es būtu teikusi, ka tam cilvēkam kaut kas nav ar galvu kārtībā. Lai cik ļoti man patīk auto, ar stūrēšanu es visu laiku biju uz Jūs. Taču nu viss ir mainījies. Un milzīgu paldies par to es vēlos pateikt savam Instruktoram ar kura palīdzību es tiku vaļā no visām savām bailēm un fobijām. Pie viņa es labprāt vēl kādu kategoriju ietu mācīties :)

honda.JPG

Līdz šim es izvairījos un nenosaucu vārdā ne autoskolu ne arī kādu no pieminētajiem cilvēkiem, bet ar laipnu Instruktora atļauju – iepazīstieties – visforšākais Instruktors – Josifs Galuza un viņa mašīnīte Honda CRV. Novēlu, lai viņam veselība, izturība un pacietība izskolot vēl daudzus labus šoferīšus.

 • Upvote 2
 Dalīties

4 komentāri


Ieteiktie komentāri

Arī no savas puses varu teikt lielu paldies šim lieliskajam instruktoram un cilvēkam, kuru arī mana intuīcija man ieteica, tāpēc vēlos pievienoties visam rakstītajam, lai nākamajiem šoferiem, kas ierauga instruktora vārdu sarakstā nav jāpaļaujas uz " pliku" intuīciju vai veiksmi ;), bet gan uz reālu cilvēku pieredzi! Esmu ļoti priecīga par to jauko laiku, ko pavadījām kopā, apgūstot šo nepavisam vieglo uzdevumu! Ar pozitīvām emocijām joprojām atceros pagājušo rudeni! :)Liels paldies par instruktora pacietību un lielisko mācītprasmi, kuras pamatā ir inteliģence, dzīves gudrība un vajadzīgā deva humora! ;) Liels un sirsnīgs Paldies! ;)

P.s. Patiess prieks arī par cilvēkiem, kas neaizmirst padalīties ar savu pieredzi un atrod laiku, lai uzrakstītu šādu jauku un patiesu rakstiņu, kam varu tikai pievienoties! Tā tik turpināt! :))

 • Upvote 2
Saite uz ierakstu

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Komentēt...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Pievienot...