Jump to content

Dainite's Blog

 • entries
  27
 • comments
  38
 • views
  724,907

Pēdējais randiņš


Dainite

2,216 views

Uz šo braukšanas nodarbību nemaz negribas iet, jo kaut kur sirds dziļumos jūtu, ka tā ir pēdējā. Instruktoram arī laikam tā bēdīgi ap sirdi, jo uzzinājis, ka man nākamo pirmdien CSDD braukšanas eksāmens, caur pieri tā kārtīgi mani nopēta un galīgi bez entuziasma balsī saka, nu tad jau jāsakārto papīri un jāpieliek kārtīgu punktu. Labu brīdi sēžam mašīnā, pildām visādus papīrus un gvelžam dažādus niekus. Smejos, ka nākamnedēļ atkal nākšu uz nodarbību, bet viņš ne par ko neraksta mani blociņā. Aizdomīgi pārliecināts, ka nevajadzēs.

Kad papīri sarakstīti, Instruktors izvelk savus mācību pierakstus un ejam cauri sarakstam. Lidostā esam bijuši, Pārdaugavu zinām kā piecus pirkstus, Krastene ir, bet vājā vieta joprojām, Maskavas iela un centrs arī ir. Beigās atrodam, ka nav izbraukta Zaķusala un Radissona priekša. Nu tad uz pārbaudi - varu vai nevaru svešas āķīgās vietas izbraukt? Varu - lēnām, bet smuki un pareizi. Kā teikt - gāzes pedāli spiest jau nav māksla. Izmetam vēl pāris lokus pa Pārdaugavu un laižam uz Iļģuciemu pēc nākamās kursantes.

Kamēr stāvam pie Rimi un gaidām meiteni, Instruktors tik nopūšas vien. Ar šito meiteni ejot smagi. Brauc un brauc un nekāda progresa. Domāju, nu būs jāpaskatās gan un jāsalīdzina ar sevi. Smejos, ka vismaz bizness ar viņu labāks nekā ar mani. Nobraucu tik minimāli nepieciešamās stundas un nekāda finansiālā labuma no manis viņam netika. Smejamies kā kutināti un tikmēr jau meitene ir klāt. O! Jā! Caca visīstākā. Pārvelk zābakus, jo ar tādiem papēžiem jau paiet knapi var, kur nu vēl pabraukt.

Viņa izrādās tikai joprojām pa pilsētu brauc un līdz placim pat tikusi nav. Apbrīnoju Instruktora mieru un pacietību. Pēc 3 krustojumiem man gribējās viņai uzbļaut: "Meitenīt - tev ar steigu vēlreiz visu teoriju jāmācās!!!" Bet instruktors tik mierīgi bubina tālāk un skaidro... Mani nervi to neturētu. Bet tāpēc jau viņš ir Instruktors, nevis es. Kaut kā palēnām un tīri veiksmīgi tieku aiztransportēta uz centru un šķiramies ar veiksmes vēlējumiem braukšanas eksāmenā CSDD. Sarunājam, ka noteikti piezvanīšu pēc eksāmena.

 • Upvote 2

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...