Jump to content

Dainite's Blog

 • ieraksti
  27
 • komentāri
  38
 • skatījumi
  729104

Pēdējais randiņš


Dainite

2517 skatījumi

 Dalīties

Uz šo braukšanas nodarbību nemaz negribas iet, jo kaut kur sirds dziļumos jūtu, ka tā ir pēdējā. Instruktoram arī laikam tā bēdīgi ap sirdi, jo uzzinājis, ka man nākamo pirmdien CSDD braukšanas eksāmens, caur pieri tā kārtīgi mani nopēta un galīgi bez entuziasma balsī saka, nu tad jau jāsakārto papīri un jāpieliek kārtīgu punktu. Labu brīdi sēžam mašīnā, pildām visādus papīrus un gvelžam dažādus niekus. Smejos, ka nākamnedēļ atkal nākšu uz nodarbību, bet viņš ne par ko neraksta mani blociņā. Aizdomīgi pārliecināts, ka nevajadzēs.

Kad papīri sarakstīti, Instruktors izvelk savus mācību pierakstus un ejam cauri sarakstam. Lidostā esam bijuši, Pārdaugavu zinām kā piecus pirkstus, Krastene ir, bet vājā vieta joprojām, Maskavas iela un centrs arī ir. Beigās atrodam, ka nav izbraukta Zaķusala un Radissona priekša. Nu tad uz pārbaudi - varu vai nevaru svešas āķīgās vietas izbraukt? Varu - lēnām, bet smuki un pareizi. Kā teikt - gāzes pedāli spiest jau nav māksla. Izmetam vēl pāris lokus pa Pārdaugavu un laižam uz Iļģuciemu pēc nākamās kursantes.

Kamēr stāvam pie Rimi un gaidām meiteni, Instruktors tik nopūšas vien. Ar šito meiteni ejot smagi. Brauc un brauc un nekāda progresa. Domāju, nu būs jāpaskatās gan un jāsalīdzina ar sevi. Smejos, ka vismaz bizness ar viņu labāks nekā ar mani. Nobraucu tik minimāli nepieciešamās stundas un nekāda finansiālā labuma no manis viņam netika. Smejamies kā kutināti un tikmēr jau meitene ir klāt. O! Jā! Caca visīstākā. Pārvelk zābakus, jo ar tādiem papēžiem jau paiet knapi var, kur nu vēl pabraukt.

Viņa izrādās tikai joprojām pa pilsētu brauc un līdz placim pat tikusi nav. Apbrīnoju Instruktora mieru un pacietību. Pēc 3 krustojumiem man gribējās viņai uzbļaut: "Meitenīt - tev ar steigu vēlreiz visu teoriju jāmācās!!!" Bet instruktors tik mierīgi bubina tālāk un skaidro... Mani nervi to neturētu. Bet tāpēc jau viņš ir Instruktors, nevis es. Kaut kā palēnām un tīri veiksmīgi tieku aiztransportēta uz centru un šķiramies ar veiksmes vēlējumiem braukšanas eksāmenā CSDD. Sarunājam, ka noteikti piezvanīšu pēc eksāmena.

 • Upvote 2
 Dalīties

0 komentāri


Ieteiktie komentāri

Nav neviena komentāra, ko parādīt

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Komentēt...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Pievienot...