Jump to content

Dainite's Blog

 • ieraksti
  27
 • komentāri
  38
 • skatījumi
  729119

Tā, lai mute man būtu ciet!


Dainite

7232 skatījumi

 Dalīties

Divpadsmitajā braukšanā apsēžos blakus Instruktoram un saku, ka viņš tikai visu laiku bubina un rājas, līdz beigās man tāda sajūta, ka tā arī neko neesmu līdz šim iemācījusies. Laikam arī izskatos tobrīd pēc skumja un sašļukuša balona, jo viņš tā līdzjūtīgi skatās uz mani kādu brīdi, tad tā sirsnīgi un silti pasmaida un saka: "Kādas muļķības. Tā nemaz nav! Tu brauc jau pavisam labi. Bet bubināt un visu laiku piekasīties ir mans darbs. Tad nu tā - šodien tev uzdevums braukt tā, lai mute man būtu ciet!" Nosmejamies abi, bet saprotu, ka joks bija pilnīgi nopietns - šis ir mans izmēģinājuma eksāmens.

Kā par brīnumu uztraukuma man šodien nekāda. Vienkārši ņemu un braucu. Vizinu savu kaprīzo pasažieri (Instruktoru) visur, kur vien viņš grib. Vizināmies kādas minūtes 15-20, mašīnā kapa klusums, un vienīgās sarunas ir, ka nākamajā krustojumā griezīsimies pa kreisi. Pēdīgi vairs neizturu un saku, ka man tomēr labāk patika tad, kad mēs sarunājāmies un jokojām. Šitā baigā klusumā braukt ir baigi neinteresanti. Ledus salauzts un pa vidu norādījumiem, kur braukt, turpmāk tiek izsniegtas arī pamācības, kur jāpievērš uzmanība. Un galvenais, ka šodien nav neviena aizrādījuma par kārtējo trajektoriju, nepārtraukto līniju vai bedri.

Izbraukājam visas jocīgās vietas un es saņemu uzslavu, ka atmiņa man laba - neatkārtoju reiz pieļautās kļūdas un visas āķīgās vietas, kur parasti izkrīt eksāmenos, esmu izbraukusi godam. Beigās aizšaujam līdz placim un, kad esmu atrādījusi visas figūras, Instruktors beidzot saka: "Labi, dod nu mīļā šurp tos savus papīrus. Tu esi gatava braukt pati, bez manis. Kamēr rakstīšu papīrus, vari pavizināties pa figūrām."

Pēc nodarbības gandrīz vai lidoju - Instruktors mani ir atzinis par gatavu eksāmenam! Urrrrāāāā!!! No mana Instruktora mutes tas ir kā Trīszvaigžņu ordeni dabūt. Bet ar to nekas vēl nebeidzas. Dokumentus iesniedzu autoskolā, lai sapilda papīrus, nomaksā nodevas CSDD par mani utt. Piesakos CSDD braukšanas eksāmenam un datumam pamanos izvēlēties savu laimīgo ciparu 11. Bet tad saprotu, ka eksāmens taču būs jāliek uz tā mazītiņā Golfiņa! Opā - es nekad mūžā neesmu sēdējusi pie stūres kautkam tik maziņam. Lai eksāmenā pēkšņi nenobītos no mašīnas vien, nolemju, ka vajag izmēģināt izbraukt ar kautko tādu un zvanu savam Instruktoram, lai atrod kādu savu amata brāli, kam ir Golfs ar automātu.

 • Upvote 2
 Dalīties

2 komentāri


Ieteiktie komentāri

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Komentēt...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Pievienot...