Jump to content

Dainite's Blog

  • ieraksti
    27
  • komentāri
    38
  • skatījums
    711 701

Kad sniegs līdz bamperam ...

Dainite

1 324 skatījumi

Tiem, kas aizmirsuši, atgādināšu, ka rakstu par notikumiem ar laika nobīdi. Ir decembra vidus, tuvojas ziemassvētki un šī ir devītā, jeb pēdējā braukšana pirms garajām svētku brīvdienām. Beidzot Latvijā ir iestājusies ziema. Viss apkārt balts un mirdzošs. Skaisti bez gala. Kamēr nav jāsēžas pie stūres, jo ceļi, kā jau pierasts, iesālīti kā tādi gurķīši un mašīna izskatās pēc vidēja izmēra sivēna. Arī mana mācību Honda nav izņēmums. Logu mazgājamais beidzas tieši pirms manas nodarbības un pirmais pārbaudījums ir nokļūšana līdz tuvākajam benzīntankam pēc mazgājamā škidruma, ar nosacījumu, ka loga caurredzamība ir maigi sakot vāja.

Kad logu mazgājamais iegādāts un skats uz dzīvi kļuvis skaidrāks, domājam ko darīt šodien. Izdomājam aizšaut līdz placim, paskatīties kāds tur sniegs. Opā ... placī sniegs līdz bamperam. Iekšā tiek tikai tādi kā mēs, jo priekšā vizinās tikai viena mašīna - Nissan X-trail. Nu neko, ja jau esam atbraukuši, pusstundiņu atkārtojam visas figūras paaugstinātas grūtības apstākļos, bet tāda mīcīšanās vien sanāk. Instruktors man ļauj izārdīties pa sniegu un kārtīgi paspaidīt gāzes pedāli. Uhhh - rakāmies tā, ka sniegs pa gaisu vien gāja. Bet par to tagad zinu ko un kā autiņš dara sniegā, kas sanāk un kas nesanāk. Pieredze kolosāla. Arī iesprūšanas un spolēšanas jomā.

Pēc tam braucam uz veco labo Mūkusalas apli. Ja nemāki ar to tikt galā, tiesības Tev neredzēt. Un te mans Instrukors pēkšņi paziņo: "No šī brīža turpmāk apļos, kur ir vairāk par 1 joslu, TU brauc iekšā tikai pa otro joslu!" Tā, nu ir ziepes, man ir paaugstināta grūtības pakāpe uzdevumiem, līdz ar to pieņemu, ka Instruktora acīs esmu pakāpusies nākamajā kvalifikācijas līmenī. Nu neko darīt. Spiežu pedāli un metos iekšā pa otro joslu. Stādos priekšā, ko padomāja tie, kas stāvēja korķī rindā uz pirmo joslu, kad viņiem garām palido mācībnieks un pa otro joslu aiznesās pa apli. Tanī dienā vismaz 2 reizes dabūju iekarot to apli. Instruktors laikam bija nolēmis pārbiedēt pilnīgi visus, kas pusdienlaikā atradās tajā rajonā.

Pēc braukšanas ar Instruktoru apmaināmies ar Ziemassvētku apsveikumiem un sarunājam nākamo tikšanos Janvāra vidū. Mājas darbs - vienkārši jābrauc un viss.0 komentāri


Ieteiktie komentāri

Nav neviena komentāra, ko parādīt

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties
×