Jump to content

Dainite's Blog

 • ieraksti
  27
 • komentāri
  38
 • skatījumi
  729104

Kad sniegs līdz bamperam ...


Dainite

2130 skatījumi

 Dalīties

Tiem, kas aizmirsuši, atgādināšu, ka rakstu par notikumiem ar laika nobīdi. Ir decembra vidus, tuvojas ziemassvētki un šī ir devītā, jeb pēdējā braukšana pirms garajām svētku brīvdienām. Beidzot Latvijā ir iestājusies ziema. Viss apkārt balts un mirdzošs. Skaisti bez gala. Kamēr nav jāsēžas pie stūres, jo ceļi, kā jau pierasts, iesālīti kā tādi gurķīši un mašīna izskatās pēc vidēja izmēra sivēna. Arī mana mācību Honda nav izņēmums. Logu mazgājamais beidzas tieši pirms manas nodarbības un pirmais pārbaudījums ir nokļūšana līdz tuvākajam benzīntankam pēc mazgājamā škidruma, ar nosacījumu, ka loga caurredzamība ir maigi sakot vāja.

Kad logu mazgājamais iegādāts un skats uz dzīvi kļuvis skaidrāks, domājam ko darīt šodien. Izdomājam aizšaut līdz placim, paskatīties kāds tur sniegs. Opā ... placī sniegs līdz bamperam. Iekšā tiek tikai tādi kā mēs, jo priekšā vizinās tikai viena mašīna - Nissan X-trail. Nu neko, ja jau esam atbraukuši, pusstundiņu atkārtojam visas figūras paaugstinātas grūtības apstākļos, bet tāda mīcīšanās vien sanāk. Instruktors man ļauj izārdīties pa sniegu un kārtīgi paspaidīt gāzes pedāli. Uhhh - rakāmies tā, ka sniegs pa gaisu vien gāja. Bet par to tagad zinu ko un kā autiņš dara sniegā, kas sanāk un kas nesanāk. Pieredze kolosāla. Arī iesprūšanas un spolēšanas jomā.

Pēc tam braucam uz veco labo Mūkusalas apli. Ja nemāki ar to tikt galā, tiesības Tev neredzēt. Un te mans Instrukors pēkšņi paziņo: "No šī brīža turpmāk apļos, kur ir vairāk par 1 joslu, TU brauc iekšā tikai pa otro joslu!" Tā, nu ir ziepes, man ir paaugstināta grūtības pakāpe uzdevumiem, līdz ar to pieņemu, ka Instruktora acīs esmu pakāpusies nākamajā kvalifikācijas līmenī. Nu neko darīt. Spiežu pedāli un metos iekšā pa otro joslu. Stādos priekšā, ko padomāja tie, kas stāvēja korķī rindā uz pirmo joslu, kad viņiem garām palido mācībnieks un pa otro joslu aiznesās pa apli. Tanī dienā vismaz 2 reizes dabūju iekarot to apli. Instruktors laikam bija nolēmis pārbiedēt pilnīgi visus, kas pusdienlaikā atradās tajā rajonā.

Pēc braukšanas ar Instruktoru apmaināmies ar Ziemassvētku apsveikumiem un sarunājam nākamo tikšanos Janvāra vidū. Mājas darbs - vienkārši jābrauc un viss.

 • Upvote 3
 Dalīties

0 komentāri


Ieteiktie komentāri

Nav neviena komentāra, ko parādīt

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Komentēt...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Pievienot...