Jump to content

Aktuāli (Blogs)

Lai sekotu, piesakieties  
  • ieraksti
    5
  • komentāri
    0
  • skatījumi
    584

Contributors to this blog

  • regnars 5

Par šo blogu

- aktuāla informācija par projektiem

Entries in this blog

 

GAZ AA : aktuālais (06.2018)

2018 gadu iesākam ar svaigām lietiņām motoram un kārbai (vadi, sveces, blīves, filtri, eļļas utml). Karburātors šobrīd ari tiek atjaunots, Plānā vēl ir: - Beidzot atrisināt jeb atrast isto disku un riepu variantu aizmugurēi; - Izveidot custom izpludes kolektorus - atbilstošus hot rod tematikai un te ir vairāki varianti, izcelt varētu divus; - Piestrādāt pie kopējām proprcijām / garuma - max sabīdot visu uz priekšu un noīsinot rāmi + kabīni nosēdinot uz rāmja; - Jāatrod jaunā degvielas bāka, bez rūsas utml. (UAZ bobika baigi labi derētu, jauna);  

regnars

regnars

 

GAZ AA : diski un riepas (09.2017)

Kas attiecās uz diskiem un riepām tad uz hot rod tipa projektu Latvijas mērogā ir grūti piemeklēt īstos diskus un riepas... - priekšā es atradu plānos rezerves diskus no 2012 gada ford focus, plānās pankūkas bez caurumiem, R16 (nav redzams nevienā attēlā) - dziļos un ļoti senos riepu krājumos uz R16 izdevās atrast šauras augsta profila riepas - precīzā retro hot rod stilistikā. - Ar priekšu viss skaidrs, bet vel ir aizmugure! - Aizmugurē gribas pieturēties pie klasikas, tādā ziņā ka priekšā šauras un aizmugurē maksimāli platas un augstas. - Atrast riepas nebija problēma, 22.5 utml. varianti ir, bet atrast tēmai atbilstošus diskus, pagaidām nav izdevies. -  Nē, ir  daļēji izdevies, bet riepu un disku kopējais svars ir nesamērigs ar aizmugurējo tiltu..., Okey, vēl ir variants nomainīt aizmugurējo tiltu uz tiltu kuram ir dubūlie rati, kas arī nav slikts variants, bet tad atkal... - priekšā un aizmugurē disku stilistika krasi atšķirsies... - tāds nebeidzams vāveres ritenis. - Šobrīd reālakais variants ir turpināt ford focus rezerves disku tēmu, tas būtu paplatinot šaurās pankūkas tā, lai uz dikiem varētu uzmontēt maksimāli platāko un augstāko riepu uz R16. P.S. Turpinājums šai tēmai noteikti vēl būs! (GAZ AA galerijā var apskatīt ''piemērīšanos'')

regnars

regnars

 

GAZ AA : kravas kastes borti (07.2015)

Par cik GAZ kravas kaste ir izbijusi KRAZ 8138 piekabe tad ''kravas kastes'' proporcijas attiecībā pret kabīni bija vairāk ka nevienlīdzīgas un radas ideja pēc koka bortiem kā amerikāņu pikapiem. - Talkā saucu sev zināmu amatnieku vārdā Toms un daudz nedomājot sadomājām bortu īstās augstuma proporcijas attiecībā pret kabīni un... pāris dienu laikā tapa kravas kastes borti (apskatāms GAZ AA sadaļā). Borti ir beicēti, piemeklējot beices toni pēc iespējām atbilstošu jau esošajiem koka elementiem virsbūvē un kabīnē.

regnars

regnars

Lai sekotu, piesakieties  
×