Jump to content
 • Pirmo reizi Latvijā – Tehniskās apskates nakts

     (0 reviews)

  Āris Seisums
  • CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

  Ceturtdien, 30. augustā no plkst. 20.00 līdz 2.00 naktī SIA „Auteko&Tuv” tehniskās apskates stacijā Rīgā, Antenas ielā 2 notiks Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto”.

  ccs-1-0-41537700-1345799053_thumb.jpg
  Pasākuma mērķis būs aktīvi popularizēt transportlīdzekļu vadītājiem ideju par tehniskās apskates nepieciešamību. Kā saka SIA „Auteko&Tuv”direktors Aivars Amoliņš: „Ar šo pasākumu mēs gribētu vēlreiz atgādināt mūsu uzņēmuma darbības vadmotīvu: uz kvalitatīvas tehniskās bāzes unmūsu darbinieku ilggadējās pieredzes pamata nodrošināt transportlīdzekļu, cilvēku un apkārtējās vides drošību. Šis drošības apliecinājums ir uzlīme jūsu transportlīdzekļa priekšējā stiklā.”

  TEHNISKĀS APSKATES NAKTS piedāvās plašu pasākumu programmu automašīnu vadītājiem:

  • Apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja bez maksas veikt sava auto diagnostiku, lai pārbaudītu tā drošību un atbilstību tehniskās apskates normatīviem.
  • Ikviens interesents varēs izmēģināt savas personiskās iemaņas Drošas braukšanas skolas testos (testu nosaukumi – „Dzērāju brilles”, „Puķīte”, „Čūska”).
  • Īpašajā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) stendā autovadītāji „apgāžamajā mašīnā” varēs praksē pārliecināties, kāpēc jālieto drošības jostas, kāda ir sajūta uz jumta apkritušas automašīnas korpusā un kā no tās pareizi izkļūt.
  • Apmeklētājus ar moto trikiem priecēs Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempions un daudzu citu titulu ieguvējs Jānis Rozītis tandēmā ar sievu Sandru Rozīti.

  Visiem pasākuma apmeklētājiem līdz pat diviem naktī būs arī iespēja iziet sava auto tehnisko apskati ierastā kārtībā. Pasākuma laikā SIA „Auteko&TUV“ un CSDD eksperti atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem saistībā ar auto drošību un tehnisko apskati.

  CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

  Tālrunis: 67025730

  E-pasts: office@csdd.gov.lv

  Twitter: @csdd_lv

  • Upvote 1


  User Feedback


  Āris Seisums

  Posted

  TEHNISKĀS APSKATES NAKTS NORISES KĀRTĪBA

  Kā ziņots, ceturtdien, 30. augustā Rīgā, Antenas ielā 2 no pulksten 20:00 līdz 02:00 pirmo reizi tiek rīkota Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto”.

  Bezmaksas auto diagnostika notiks „dzīvās” rindas kārtībā, ko regulēs tehniskās apskates stacijas darbinieki. Pēc diagnostikas cilvēks saņems izdrukātu sava spēkrata protokolu. Transportlīdzekļu datu bāzē tiek atspoguļota informācija tikai par tehniskās apskates rezultātiem.

  Tehniskā apskate notiks autovadītājiem jau ierastajā kārtībā, par pakalpojumu iepriekš samaksājot CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv) vai tehniskās apskates stacijas kasēs. Šajā naktī tehniskās apskates stacija strādās līdz pēdējam klientam.

  Tehniskās apskates naktī tiks piedāvātas vēl citas interesantas aktivitātes:

  • lai pārliecinātos par savām iemaņām uz ceļa nestandarta situācijās, pasākuma viesiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus Drošas braukšanas skolas testos – „Dzērāju brilles”, „Puķīte” un „Čūska”;
  • viens no pasākuma ievērojamākajiem viesiem būs Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempions Jānis Rozītis, kurš kopā ar sievu Sandru sniegs iespaidīgu moto šovu;
  • CSDD stendā „apgāztā mašīna“ pasākuma viesiem būs iespēja uzzināt vairāk par drošības jostu nozīmi ceļu satiksmē – kāpēc tās ir nepieciešamas, kā cilvēks jūtas apgāztā auto un kā no tā pareizi izkļūt laukā.

  Tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2 apskate un diagnostika tiks nodrošināta automašīnām ar pilnu masu līdz 3500 kg.Pasākuma laikā SIA „Auteko & TŰV Latvija” un CSDD eksperti atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem saistībā ar auto drošību un tehnisko apskati.

  Pasākumu vadīs Pauls Timrots. Uzstāsies DJ Dace Grimze.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Man milzīgs prieks, ka klubs, pilnīgi bez nekādas publiskas informācijas, tomēr ir godam ticis pārstāvēts ar mini auto ekspozīciju. Cik jauki, ka mums ir tādi aktīvisti. Tikai žēl, ka atkal "pa kluso".

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Join the conversation

  You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
  Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...